Dotmod RTA Tank – jakość ponad wszytko

Dotmod – marka, którą doskonale znacie z Produkcji dripperów ( Petri / Petri v2 ) , szerokiej gramy drip tipów czy zasilań elektronicznych – Dotbox DNA200 jak i modów mechanicznych – Petri Lite. Nowinka – pierwszy parownik, który już na pierwszy rzut oka wygląda jak milion dolarów. Dziś garść informacji o tym cudeńku.

screenshot_3 screenshot_4

Cała konstrukcja parownika pokryta jest 24 karatowym złotem i prócz doskonałej przewodności dzięki złotej powierzchni parownik zyskuje klasę i niesamowicie ekskluzywny wygląd. Już dziś na zagranicznych stronach można go zakupić za bagatela .. 75$ około 300 zł za dzieło sztuki – wygórowana cena ? Biorąc pod uwagę klasę, jakość wykonania i renomę firmy to świetna cena za tak wyjątkowy sprzęt.

screenshot_5 screenshot_11

Średnica podstawy mierzy 22mm, parownik ma 48mm wysokości oraz 3ml pojemności. Za tuleję użyto wytrzymałego szkła Pyrex; parownik wyposażono również w napełnianie od góry – po odkręceniu top cap-a mamy 4 małe otwory. Od spodu na każdej sztuce numer seryjny ( omawiamy tutaj oryginalny produkt, nie klony, które na Polskim rynku są bardziej znane od oryginału ). Pin + a w zasadzie śruba, jest regulowana także możemy bezproblemowo regulować jej wysokość.

screenshot_6 screenshot_10

Juice well – przeciętnej średnicy i wnioskuję po zdjęciach oraz opisie,że bez regulacji przepływu liquidu.

Airflow – dość szeroki umieszczony u podstawy parownika z regulacją przepływu dzięki pierścieniowi.

screenshot_9 screenshot_8

Baza również w pełni pokryta 24 karatowym złotem z przeznaczeniem na 2 grzałki ( tutaj należy wspomnieć,że od producenta w paczce dostajemy 2 piękne fused clapton lub alien clapton – nie jestem w stanie teraz określić ). Docisk grzałek od boku hartowanymi śrubami. Otwory montażowe dość spore – między nimi nawiew pod grzałkę. Słupek dodatni osadzony na izolatorze PEEK zapewni nam nienaganną izolację od bazy.

boardboardboard