Dovpo Bushido v2 RDA

Wyjątkowy wygląd, piękne wykończenie, duża powierzchnia na grzałki i przemyślany system doprowadzania powietrza niwelujący wycieki u podstawy – to wszystko w 1 parowniki .. Dziś garść informacji o Bushido v2 od Dovpo.

Zacznę może nietypowo od akrylowej piękności, którą dostajemy w zestawie. Takie dodatki zawsze cieszą oko i podkreślają piękno parownika – każdy z tych drip tipów jest minimalnie inny a zarazem wyjątkowy – dobrany idealnie pod kolor parownika tworzy świetną kompozycję. 6mm średnicy przepływu wewnętrznego może wydawać się niewystarczające, ale wszystko zależy od tego jakie grzałki planujemy zapakować do Bushido.

Średnica podstawy wynosi 25mm – powierzchnia pokryta jest fajnym czarnym matem lub mieniącym się złotem – wieka szkoda,że spód oraz powierzchnia między uchylanym top capem nie została pokryta – domyślam się,że jest to kwestia spasowania, ale nie wygląda to estetycznie.

Baza montażowa – duża można powiedzieć potężna z wystającym podwyższonym przepływem powietrza, dzięki któremu niweluje si wycieli liquidu przez dolny airflow. Otwory w bazie mają po 2.5mm średnicy – słupek plusowy został pokryty złotem. 5ml studzienka na liquid pozwoli nam na ściągnięcie kilku soczystych chmur bez ciągłego zalewania zaś izolator PEEK zapewni nienaganną izolację i odporność na wysokie temperatury.

Specyfikacja techniczna:

– 25mm średnicy
– Unikatowy przepływ powietrza eliminujący wycieki
– Zawieszany top cap
– 6mm drip tip
– Baza z otworami montażowymi 2.5mm
– Przepływ powietrza o średnicy 6mm x 3mm ( wewnątrz )
– 5mm studzienka na liquid
– 14mm odległości między słupkami
– Pozłacany pin kontaktowy
– Izolator PEEK
– Przepływ powietrza o średnicy 10mm x 2mm – nieregulowany, zewnętrzny