Dzisiaj wpadł mi w ręce bardzo ciekawy e-papieros – Kamry Robot V

Bardzo lubię mody mechaniczne, głównie ze względu na prostotę ich wykonania. Nie znajdziemy w nich wyrafinowanej elektroniki, czy skomplikowanych sposobów obsługi. Użytkowanie moda mechanicznego sprowadza się w zasadzie do włożenie baterii, dokręcenia parownika i rozkoszowania się czystym smakiem e-liquidu. Dzięki prostocie tej konstrukcji bardzo trudno coś schrzanić projektując mod-a mechanicznego, a jedyne czym mogą między sobą konkurować ich producenci są jakość wykonania i pomysłowość wzornictwa.

Wpadł mi w ręce bardzo ciekawy Kamry Robot V. Jest to mechaniczny mod, o futurystycznym kształcie rodem z filmów Science Fiction. Przypomina trochę miecz świetlny rodem z gwiezdnych wojen albo jakiś brakujący element stacji kosmicznej. Mod na pewno może się podobać, poszczególne elementy jego bryły współgrają ze sobą i tworzą harmonijną kompozycję. Jeśli chodzi o jakoś wykonania i materiały użyte, nie mogę powiedzieć złego zdania o tym urządzeniu. Wykonano go z wysokiej jakości stali nierdzewnej i miedzi oksydowanej w staranny sposób.

Dedykowane są do niego baterie 18650. A gwint 510 sprawia że nie ma żadnej trudności w znalezieniu pasującego do niego parownika. Urządzenie mierzy 99,91mm a jego średnica wynosi 32mm. Całość spakowana jest w ładne kartonowe pudełko. Jest to ciekawa propozycja, dla każdego kto lubi futurystyczne klimaty i inaczej wyglądające elektroniczne papierosy.

Dane techniczne:
– gwint: 510
– bateria: 18650
– średnica: 32 mm
– wysokość: 99,91 mm
– waga: 184g