E-palenie w stylu art deco.

Czyli ciekawa propozycja od innokin. Jest to elektroniczny mod w kształcie boxa wykonany w oryginalnej stylistyce, przypominającej stare odbiorniki radiowe z lat 20 ubiegłego stulecia. Klimatyczny stonowany design urządzenia łatwo przypada do gustu, a możliwość wyboru spośród kilku palet kolorystycznych jest dużą zaletą. Całość jest spakowana w elegancką walizkę, więc urządzenie może łatwo posłużyć jako idealny prezent dla ukochanej osoby.

Pod względem technicznym to nowoczesny elektroniczny mod. Umożliwiający sterowanie napięciem w zakresie od 3 do 6 Volt ze skokiem co 0,1V i umożliwiający zmianę mocy od 3.0 do 15W ze skokiem co 0,5W. Sterowanie tymi parametrami odbywa się za pomocą wygodnego pokrętła znajdującego się niedaleko clearomizera a poszczególne wartości są prezentowane na czytelnym trzycyfrowym wyświetlaczu pasującym do stylistyki urządzenia.

Mod automatycznie dostosowuje się do rezystancji zamontowanej grzałki, posiada zabezpieczenia przed całkowitym rozładowaniem i przeładowaniem baterii. Urządzenie posiada też praktyczną identyfikacje stanu rozładowania baterii, mianowicie dzięki diodą umieszczonym koło przycisku zasilania od razu wiemy czy urządzenie trzeba podłączyć do ładowarki czy nie.

Rekomendowany typ baterii jaki proponuje producent to IMR 18650. Zastosowano w itaste VTR gwint 510 sprawia że jest on zgodny z dużą liczbą dostępnych obecnie na rynku clearozmizer-ów.

Urządzenie jest schludnie wykonane, a poszczególne elementy dobrze spasowane. Wszystkie poszczególne części bardzo dobrze współpracują ze sobą i są wykonane w jednym stylu. Mod jest ciekawą propozycją. Spakowany jest w gustowną ładną walizkę która może być dodatkowym atutem, jeżeli e papierosa kupujemy komuś w prezencie.

Dane techniczne:

– regulacja napięcia: 3.0V – 6.0V
– regulacja mocy: 3.0W – 15.0W
– gwint: 510
– bateria: 18650
– wymiary: 22.2mm x 54.4mm x 106mm