E-papieros Innokin Lily od samego początku został zaprojektowany z myślą o kobietach

Ładny wygląd i łatwość użytkowania połączono z solidnością i trwałością z jakiej znana jest na całym świecie firma Innokin producent elektronicznych papierosów. Elegancki smukły wygląd i wiele dostępnych wzorów kolorystycznych sprawia że e-papieros na pewno przypadnie wielu panią do gustu.

Lily posiada wbudowany akumulator o pojemności 350mAh, clearomizer ma specjalnie wyprofilowany wąski ustnik, osadzono go na standardowym gwincie 510. E-papieros mimo swojego filigranowego eleganckiego wyglądu wygodnie się używa i sprawia dobre wrażenie.

Do jego budowy użyto materiałów wysokiej jakości, wszystkie elementy są dobrze spasowane ze sobą. Urządzenie posiada diody, które w zależności od poziomu naładowania baterii świecą w różnych kolorach. Np. jeśli e-papieros jest w pełni naładowany, podczas użytkowania świeci się zielona dioda, jeśli urządzenie wymaga ładowania, dioda świeci się na pomarańczowo a jeśli dioda pali się na czerwono, urządzenie jest rozładowane i trzeba podłączyć go do ładowarki.

Innokin Lily do bardzo ciekawa propozycja, która z łatwością zadomowi się w każdej damskiej torebce a to nie jest łatwe 🙂

Dane techniczne:
– Maksymalne napięcie wyjściowe: 3.5V
– Odporność clearomizer: 1,5 ohm (min)
– Bateria: wbudowana 350 mAh polimerowa litowo-jonowy akumulator.