E papieros jest tylko elektronicznym urządzeniem, które bez e-liquidu byłoby bezskuteczne.

E liquid jest płynem, jakim napełniamy naszego papierosa. Dostępny w wielu smakach i rodzajach z pewnością przypadnie nam do gustu.

E liquidy produkowane są dziś na dużą skale. Wybór odpowiedniej jakości może być więc nieco trudny, ale z czasem i rosnącym doświadczeniem odnajdziemy ten, który najbardziej nam odpowiada. Bardzo istotne jest, aby kupować e-liquidy tylko w autoryzowanych sklepach lub u zaufanych sprzedawców. Często zdarza się, że e liquid zawiera nikotynę wątpliwego pochodzenia lub w dużej dawce, co nie jest zaznaczone na opakowaniu.

Każdy e-liquid zanim trafi do sprzedaży powinien zostać przebadany. Duże zainteresowanie e-paleniem sprawia jednak, że nieuczciwi sprzedawcy starają się dopuścić do handlu nawet najgorszej jakości płyn, aby tylko zagwarantować sobie duże zyski.

Nie dajmy się oszukać i zawsze sprawdzajmy pochodzenie e liquidów, a uchronimy się przed złymi doświadczeniami. E papieros wymaga uzupełnienia płynu kilka razy w tygodniu, a wydatki związane z e-paleniem są zdecydowanie niższe, zatem nie warto oszczędzać na jakości i oczywiście zdrowiu. Zawsze decydujmy rozważnie, a korzystanie z elektronicznego papierosa przyniesie nam oczekiwaną przyjemność. I co najważniejsze nie kupujmy płynów produkowanych w Chinach!