E-Papieros od Mikołaja?

Mikołaj może wszystko! Jedną z jego mocy jest przynoszenie upragnionych podarków. Naszą propozycją dla tych, którzy chcą zabawić się w Mikołaja, choć nie wiedzą co sprezentować komuś bliskiemu, będzie oczywiście e-papieros.

Taki upominek jest najlepszą niespodzianką dla palacza uzależnionego od tytoniu, ponieważ uchroni go od dalszej utraty zdrowia. W perspektywie elektroniczny papieros może sprawić, że całkowicie rzuci tytoń i uniezależni się od nikotynowego nałogu. Ale jaką e-fajkę właściwie kupić?Wybór nie jest łatwy, bo w każdym stoisku mamy coś innego i niekoniecznie będą to wyłącznie rewelacyjne produkty. Prezent musi być jednak wyjątkowy, tym bardziej, jeśli to będzie pierwszy elektroniczny papieros, którym zaciągnie się nowy e-palacz.

Najfajniejszym pomysłem jest zakup elektronicznego papierosa, który do złudzenia przypomina swego analogowego odpowiednika. Nie każdy byłby przecież zadowolony, gdyby ktoś z przymusu kazał nam zrezygnować z własnego hobby, jakim często jest papierosowy nałóg. Przyszły e-palacz nie może się zatem od razu zorientować, że otrzymał zdrowszy zamiennik. Istnieje wiele elektronicznych papierosów, które są niezwykle eleganckie, cienkie, a ich posiadanie jest trendy. Już raz pisaliśmy o tego typu papierosach, różniących się od siebie rozmaitymi kolorami zachęcającymi do spróbowania. W pewnych kręgach ich posiadanie jest nawet bardzo pożądane i świadczy o wysokim statusie e-palacza. Jednakże musimy myśleć o użytkowniku tego cuda, bo jeśli kupimy większy e-papieros wyposażony w duży zbiornik e-liquidu, dłużej się nim nacieszy będąc poza domem. Należy więc dokładnie przeanalizować styl życia osoby, którą obdarujemy oraz jej potrzeby. Jedno jest jednak pewne. Tanie e-papierosy wykonane są z kiepskiej jakości materiałów i posłużą nam bardzo krótko. Droższy sprzęt nie będzie się zużywał z szybkością błyskawicy i z pewnością się go nie powstydzimy. Tanie w tym przypadku, na pewno znaczy gorsze.

Kolejną istotną kwestią jest wybór eliquidu. Tutaj ilość ich rodzajów może nas bardzo zaskoczyć. W tym przypadku także należy się sugerować indywidualnymi upodobaniami użytkownika. Czy będzie uradowany z e-liquidu smakowego, a może uczynić pierwszy krok do wyzbycia się nałogu i sprezentować mu e-liquid z obniżoną zawartością nikotyny, a nawet zupełnie jej pozbawiony? Wybór ponownie będzie niełatwy, ale ktoś z naszych bliskich na pewno będzie zadowolony z takiego prezentu, tym bardziej, jeśli zadbamy o zakup całego zestawu, czyli wszystkich niezbędnych oraz dodatkowych akcesoriów.

Czy to dobry pomysł na prezent? Myślę, że jak najbardziej!