Joyetech eGO AIO D16

Po ogromnym zainteresowaniu ze strony e-palaczy produktem AIO ( all in one ) Joytech postanawia wypuścić 2 nowe odsłony tego sprzętu D16 oraz D22 ( nie zaprzestając rzecz jasna produkcji pierwszej wersji ). D16 – co w trawie piszczy ?

eGo_AIO_D16_02 eGo_AIO_D16_03

Konstrukcja zostaje zachowana. Nadal mamy do czynienia  produktem, który nie jest rozbieralny ( prócz części odpowiedzialnej za wymianę grzałki ). Konstrukcja zgrabna, dobrze dopracowana i prosta – prosta jak budowa cepa. Pięcio klik przycisku – jako blokada oraz odblokowanie . Tak jak poprzednia wersja mamy tutaj do czynienia z blokadą przed niepowołanym odkręceniem top cap i wylaniem się płynu.

 eGo_AIO_D16_04eGo_AIO_D16_06

D16-tka z racji tego,że ma 16,5mm średnicy jest dość mała. Mierzy jednak aż 158 mm . Dostępna będzie w 6 kolorach : czarnym, srebrnym, niebieski, czerwonym, pomarańczowym lub białym.

eGo_AIO_D16_05 Wymienny drip tip – ustnik dzięki konstrukcji zapobiegającej bezpośrednie ” strzelanie ” liquidu na język / buzię ochroni nas przed nieprzyjemnymi doznaniami. Dzięki takiej konstrukcji ew. opary odkładające się na ściankach będą również spływać do wnętrza parownika.

eGo_AIO_D16_07

Tak jak w poprzedniej wersji zainstalowano 7 kolorową diodę, która podświetla nam liquid oraz informuje nasz o działaniach zachodzących w naszym e-papierosie.

eGo_AIO_D16_08

D16 posiada regulowany u góry airflow. Mówmy sobie szczerze – nie jest to urządzenie do OGROMNYCH chmur – jest to bardziej e-papieros dla początkujących waperów, mało problematyczny, posty w obsłudze , z gotowymi grzałkami – lub dla osób, które potrzebują coś małego i ” wyjściowego ” na wyjazd czy inne wycieczki.

eGo_AIO_D16_09

W zestawie od producenta dostajemy 2 grzałki SS316 0.6 ohm. Należy pamiętać o ich nasączeniu przez włożeniem do parownika ( zapobiegniemy nieprzyjemnemu przypaleniu waty ) oraz o zachowaniu odpowiedniego poziomu przy napełnianiu liquidu. Przelanie poziomu może skutkować wylaniem się liquidu na zewnątrz przy dokręcaniu parownika.

eGo_AIO_D16_10

Ładować D16-tkę możemy bezpośrednio od komputera z pośrednictwem kabla USB lub z użyciem dodatkowego adaptera sieciowego generującego napięcie 5V i natężenie do 1A.

eGo_AIO_D16_12

Specyfikacja techniczna :

– 2 ml pojemności
– 2 grzałki SS316 0.6 ohm MTL w zestawie
– Średnica 16.5mm
– Długość 158 mm
– Pojemnoność baterii 1500mAh
– Dostępny w kolorach : czarnym, srebrnym, niebieski, czerwonym, pomarańczowym lub białym
– Konstrukcja All in one

board