eGo Mega Twist + – nowa bateryjka od JoyTech

Nie zawsze potrzebujemy ogromnego zasilania na 3 akumulatory, drippera i 50 ml butli z ulubionym liquidem. Są sytuacje, w których przyda nam się zasilanie poręczne, stosunkowo małe, ale dające nam komfort użytkowania i zapas mocy. Taką bateryjką jest moim zdaniem eGo Mega Twist +.

Screenshot_2eGo_Mega_Twist_13

Zasilanie ma 22mm średnicy, niespełna 10 cm długości stopniowa regulację mocy wyjściowej od 5 do 30 W oraz tryb Bypass. Regulacja odbywa się za pomocą umieszczonego od spodu, wszystkim dobrze znanemu z wielu ” e-gonów ” pierścieniowi. Oby nie był on tak wadliwy jak w starych e-papierosach 🙂 Prócz tego w tylnej części baterii został umieszczony port microUSB do ładowania wbudowanego akumulatora z racji tego,że konstrukcja nie jest rozbieralna.

eGo_Mega_Twist_12 eGo_Mega_Twist_10

Przycisk wraz z diodą zatopioną w obwodzie otaczającym przycisk nie wystaje poza linię urządzenia. Jest dobrze spasowany i przyjemny w użytkowaniu. Dioda w urządzeniu informuje nasz na bieżąco o stanie naładowania akumulatorów czy zwarciu. Bateria posiada również blokadę 5 klik.

Tak jak wcześniej wspomniałem – bateria posiada port microUSB do ładowania wbudowanego akumulatora.

eGo_Mega_Twist_Battery_03

Specyfikacja techniczna :

– Średnica 22mm
– Długość 99mm
– Pojemność baterii 2300mAh
– 2 tryby wyjściowe VW oraz bypass
– Zakres obsługi rezystancji od 0.2 do 3.5 ohm
– Dostępny w 6 kolorach
– Posiada wbudowany port microUSB do ładowania akumultora