Ehpro Bachelor Tank

Rynek zalewa masa parowników. Kolejny produkt od Ehpro – Bachelor Tank .
Kilka pięknych obrazków dla przedstawienia sytuacji ..

 B5

Budowa standardowo jak u konkurencji. Wymienny drip tip, odkręcana górna czapka, która kryje pod sobą otwory do napełniania tanka soczkiem, korpus – mocne szkło pyrexowe, regulacja air flow.

b6

Podstawa o średnicy 23mm; całkowita wysokość z drip-tipem 73,5mm – sporo chodź do przeżycia.

B4

Ten śmieszny żółty glut ma za zadanie przedstawić tańczącą kroplę liquidu 😀 ( kiepski pomysł ). Pojemność 4ml – jak na wymiary parownika jak najbardziej spodziewana i oczekiwana pojemność biorąc pod uwagę sporą bazę.

B3

Regulacja air flow zyskała specjalne oznaczenia O – Open oraz C – Closed gdyby ktoś nie zauważył,że przesuwając w lewo otwiera dopływ powietrza, a przesuwając w prawo zamyka ..

B2

Jak nie trudno się domyślić 3 obrazki przedstawiające montaż gotowych grzałek w gotowy korpus ma być bardziej oszczędny od kupna gotowych grzałek. Dla leniwych takie ” czopki ” jak najbardziej, chodź ja wolał bym jakieś fajne rozwiązanie z większą bazą.

B1

Podsumowując – tank bardzo pociesznie wygląda, górne napełnienia, sensowne regulacja przepływu powietrza i regulacja dopływu liquidu, która dość mocno przynajmniej mi się przydaje w chwili, gdy używam różnych PG/VG ulubionego soku. Wejdzie na rynek Polski – będzie można kupić, kupię i chętnie przetestuję a następnie podzielę się wrażeniami.