Ehpro Bachelor X RTA

Ehpro – firma, której bardzo mało na Polskim rynku prawda ? Mają sporo produktów, ale niestety nie przebili się na rynku Polskim; dzisiaj słów kilka o bardzo podstawowym tanku – Bachelor X RTA.

Bachelor X to 25-cio mm propozycja parownika podstawowego a znanej wszystkim konstrukcji. Czy jest w nim coś co może nas zaskoczyć ? Dla nowicjuszów nie – dla osób, które kilka parowników już przerobiły to podstawowa konstrukcja, która dobrze sprawdza się w codziennym użytkowaniu.

Dolny – płynnie regulowany przepływ powietrza został w bazie ukierunkowany tak by przy zaciąganiu powietrze otulało grzałkę z każdej strony. Taki zabieg pozwoli na wyciągnięcie większej głębi smaku. Górne napełnianie to standard obecnych czasów – tutaj też go nie brakło.

Na plus można zaliczyć fakt,że w zestawie producent dodaje nam beczułkę – szkiełko bulb, które powiększa pojemność parownika dzięki czemu nie będziemy musieli dolewać co chwilę płynu do zbiornika.

Producent zadbał też o takie detale jak w  pełni pozłacana baza RBA ( wraz z śrubkami ). Prócz tego,że dodatkowa warstwa poprawi znacząco przewodnictwo w bazie to uodpornia nam ją przed drobnymi uszkodzeniami i niepożądanymi reakcjami.

Montaż grzałek w bazie jest bajecznie posty. Od siebie mogę dodać,że przy tej konstrukcji bazy bardo dobrze sprawdzają się ciut większe grzałki jak alien coil / fused coil oparte o 3-4 rdzenie główne.

Smak ? Każdy oceni indywidualnie – dla mnie to fajny, daily parownik, z którym mimo dolnego przepływu powietrza nie miałem problemów z wyciekami płynu.


Materiał powstał dzięki uprzejmości serwisu BuyBest.

Ehpro Bachelor X możecie nabyć klikając TUTAJ