EHPRO REVEL RDTA

EHPRO to chiński producent sprzętu do e-palenia, ma już swoją renomę i każdy kto zna produkty tej firmy zapewne bez wahania będzie w stanie zaufać jej ofercie. Dzisiaj na moje biurko trafił jeden z parowników oferowany przez tego producenta. Mianowice Revel RDTA. Urządzenie wykonane z stali nierdzewnej i szkła kwarcowego ze zbiornikiem o pojemności 2,5 ml. Jest to ciekawa propozycja dla każdego kto aktualnie ma jakiś wolny gwint typu 510.

Parownik ma dość kompaktowe wymiary, gdyż jego średnica wynosi 22 mm a wysokość około 57 mm. Posiada 8 otworów wentylacyjnych i ciekawą stylistykę.

Jego w pełni rozbieralna konstrukcja bardzo ułatwia czyszczenie, jest to ogromna zaleta kiedy eksperymentujemy ze smakiem wapowanych e-liquidów. Urządzenie da się bez problemu doprowadzić do stanu fabrycznego. Stal i szkło gwarantują nam, że nawet najbardziej agresywny e-liquid nie wejdzie w reakcję z naszym parownikiem, przez co urządzenie w całości odda smak wapowanego płynu.

Jak przystało na firmę która nie wstydzi się swoich produktów i bez obaw sprzedaje je pod swoją marką urządzenie posiada szereg certyfikatów świadczących o jakości i standardach produkcyjnych. Parownik dostajemy wraz z certyfikatami FCC. CE, RoHS.

Dane techniczne

  • pojemność 2,5 ml
  • gwint: 510
  • materiał: stal nierdzewna, szkło kwarcowe
  • wysokość: 57 mm
  • średnica: 22 mm