Eleaf iPower 80W z wbudowanym akumulatorem o pojemności 5000 mah

Producenci nie próżnują i co chwilę konkurują ze sobą wypuszczając na rynek nowe sprzęty, które mają być coraz lepiej dopracowane. Mimo tego,że w ostatnim czasie rynek jest masowo wypełniany różnorakim sprzętem nie brakuje odbiorców na nowości ..

iPower_03

Konstrukcja bardzo prosta i schludna – połączenie szczotkowanego ( w tym przypadku ) stopu cynku z dobrej jakości plastikiem. Urządzenie dobrze leży w dłoni – jest duże, ale można przyzwyczaić się do tego rozmiaru : 83,5 mm x 49,5 mm x 23,5mm.

Przedni panel z klasycznym układem : przycisk fire – wyświetlacz OLEDowy mały otwór z ukrytym przyciskiem RESET oraz przyciski sterujące.

amaxresdefault

iPower dostępny będzie w 5 wersjach kolorystycznych w tym w imitującej drewno powłoce, która moim zdaniem wygląda bardziej jak stara boazeria a nie jakieś ładne drewno 🙂 Wiadomo – są gusta i guściki może komuś z Was spodoba się ta odsłona graficzna.

W urządzeniu dostępne mamy płynnie regulowane 80 W, tryb Bypass , ręczne ustawienia temperaturowe TCR, kontrolę temperatury dla drutów niklowych, tytanowych i stalowych i wiele innych funkcji.

iPower_04iPower_08

W urządzeniu producent umieścił wbudowany akumulator o pojemności 5000 mah. Wbudowany akumulator – zaleta, czy wada ? Zdania były, są i będą podzielone. Ja osobiście nie lubię zasilania z wbudowanym akumulatorem – w związku z tym,że dużo wapuję zawsze dobrze jest wymienić w ciągu kilku chwil akumulator niż czekać kilka godzin na naładowanie.

Port microUSB w urządzeniu służy do ładowania i aktualizacji oprogramowania

iPower_05

Producent daje nam możliwość tworzenia własnych LOGO wyświetlanych na ekranie urządzenia – przyjemny dodatek dla osób, które lubią majsterkować 🙂

Specyfikacja Techniczna:

– Wymiary 49,5mm x 23,5mm x 83,5mm
– Płynnie regulowana moc od 1 do 80W
– Obsługa rezystancji w trybie mocy od 0.1 do 3.5 ohm
– Obsługa rezystancji w trybie kontroli temperatury od 0.05 do 1.5 ohm
– Regulacja temperatury od 100 do 315 stopni Celsjusza /200-615 F
– Kilka wersji kolorystycznych
– Wbudowan akumulator o pojemności 5000 mah
– Możliwość tworzenia custom logo
– Tryb Bypass
– Ręczne ustawienia temperaturowe TCR
– Port microUSB do ładowania i aktualizacji