ELEAF ISTICK 100W TC

Eleaf marka, która swoją popularność zyskała głównie dzięki iJust 2 nieustająco zaskakuje nas nowymi propozycjami.

i1

iStick 100W TC to nowa propozycja zasilania, które oferuje nam 100W ( przy zastosowaniu 2 akumulatorów 18650 ) lub 75W ( przy zastosowaniu 1 akumulatora 18650).

i2

Box został wyposażony w kilka trybów pracy VW (1W – 100W), tryb Bypass, TC (Obsługuje druty niklowe, tytanowe i stalowe. do trybu TC został podpięty również tryb TCR który pozwala na definiowanie swoich ustawień oraz ich zapamiętanie [M1, M2, M3]).

i3

Ciekawym zastosowaniem w nowym iStick-u jest micro przełącznik znajdujący się na górze urządzenia, który służy do blokowania / odblokowywania urządzenia.

i5

Przycisk ( fire ) został umieszczony pod klapką jednego z akumulatorów. Użytkuje się go podobnie jak w X Cube II – dzięki temu po wciśnięciu obudowy po jednej stronie, aktywujemy urządzenie.

i-1454441287l84cp

Jak w pozostałych wersjach w iStick 100W nie zabrakło portu microUSB służącego do aktualizacji oraz ładowania akumulatorów. Z doświadczenia i informacji wszystkich forumowiczów dobrze wiemy,że ładowanie akumulatorów w takich urządzeniach powinno odbywać się przez zewnętrzną ładowarkę w związku z tym,że balans ładowania nie zawsze jest idealny . Zresztą sam producent podkreśla na swojej stronie,że lepiej jest ładować akumulatory ładowarką zewnętrzną. 

i4