Elektroniczna shisha? – Lubie TO!

Przedstawiamy Proteusa! E-fajkę wodną od Aspire, który jest jednym z najbardziej innowacyjnych producentów e-papierosów.

The prosteus zawiera:

  • Podwójny slot akumulatorów 18650 oraz zbiornik o pojemności 10ml, pozwala powiązać ze sobą vaping oraz fajkę wodną. Wystarczy zamocować Proteusa na szczycie standardowej fajki wodnej i już można cieszyć się smakiem swojego ulubionego liquidu!

Brzmi nieźle, a teraz garstka specyfikacji:

proteus

Nakładka jest wysoka na 100mm. Jej podstawą jest kilka złączonych ze sobą cylidrów, szerokich łącznie na 75mm z szerszej, oraz 55mm z węższej strony. Zbiornik ma średnicę 37mm. Całość zawiera w sobie w dodatku port microUSB oraz diodę LED. Grzałka o oporności 0,25Ohm jest wykonana z nierdzewnej stali. W zestawie znajdziemy:

  •  Nakładkę Proteus
  •  Tank o pojemności 10ml
  • 2 akumulatory Aspire o pojemności 2500mAh, typ 18650
  • Kabel microUSB

To wszystko naturalnie zapakowane w eleganckim pudełku o stonowanej, eleganckiej, czarnej kolorystyce z żółtymi akcentami.

Podoba mi się tego typu rozwiązanie, koniec z odpalaniem węgielków!  Najważniejszy jest jednak fakt że jest to dużo zdrowsza shisha, w odróżnieniu do klasycznej shishy nie ma mowy tutaj o substancjach smolitych oraz szeregu innych szkodliwych substancji! Uważam że jest to bardzo orginalny pomysł na prezent 🙂

proteus_kv