Elektroniczne i analogowe – z wyglądu identyczne?

Według przeprowadzanych statystyk, tradycyjne papierosy coraz rzadziej schodzą ze sklepowych półek, aniżeli ich elektroniczne odpowiedniki. Ten proces jednak wymaga czasu oraz nie ukrywajmy-także wielu innych czynników, jak np. kampanii czy reklam.

Niebanalną rolę odgrywa także design elektronicznych papierosów. Wbrew oczekiwaniom, ich wygląd może być kartą przetargową i skusić, bądź zniechęcić potencjalnych odbiorców.

Elektroniczne papierosy mają swoich stałych miłośników, ale może warto byłoby też powalczyć o nowych klientów, którzy są konserwatystami i palą analogowe fajki głównie za ich tradycyjny wygląd. Jak się okazuje i na takich klientów znajdzie się sposób. Rozwiązanie znalazła jedna z firm produkujących elektroniczne papierosy – Belvene. Paczka elektronicznych papierosów na pierwszy rzut oka niemal wcale nie różni się od tych, jakie znamy już od kilkudziesięciu lat i które się utrwaliły w naszej pamięci prawie jak wzorzec.

Belvene odznaczają się bardzo eleganckim designem, kolorami, jakie przyciągną do siebie określone grupy osób i niewielkim rozmiarem. Po paczkę niebieskich e-fajek z pewnością sięgną macho, którzy niegdyś utożsamiali się z Marlboro Man. Na różowe na pewno zwrócą uwagę kobiety, którym taka paczka idealnie będzie współgrała z soczyście czerwoną torebką czy portfelem, a zielona uruchomi automatyczne skojarzenie z miętowym smakiem.

Papierosy marki Belvene (podobnie jak inne), mogą także pomóc rzucić palenie zgodnie z teorią, że palenie papierosów jest mechanicznym rytuałem i związane jest także ze specyficznym unoszeniem dłoni do ust, która od lat wykonywała ten sam określony ruch. Elektroniczny papieros w większości przypadków odbiega od tego wzorca, jaki tak dobrze utrwalił się palaczowi. Tym razem będzie identyczny, włącznie z pudełkiem. Belevene sprytnie to sobie wymyślili i z pewnością zyskają tym posunięciem swoich nowych klientów, co oczywiście godne jest pochwały. Ponadto, firma zapewnia, że ich zamierzeniem jest kreowanie nowych, jak dotąd zupełnie niespotykanych smaków podkreślając tym samym, że wszystkie olejki wytwarzane są na bazie naturalnych ekstraktów roślinnych. Miłośnicy łagodnego dymku zasmakują także w nowym produkcie, czyli elektroniczną Shishy o smaku wanilii, wiśni oraz jabłka.

Z pewnością tego rodzaju produkty swoją elegancją, doskonałym designem oraz jakością, zaczną powoli wypierać tradycyjne, czyli analogowe papierosy, które mają więcej wspólnego z brzydkim zapachem, niszczeniem naszego zdrowia, aniżeli przyjemnym hobby.

Źródło: facet wp