Element Mods – Cedar DNA

Cedar to niewątpliwie jedna z bardziej urodziwych ” bryłek ” z modułem DNA 200. Pierwszy rzut oka na to urządzenie wystarczy, by uznać je jako klasę premium.

E5 E6 E7

Idealnie spasowane elementy, dbałość i szczegóły i świetne wykończenie bocznego panelu naklejką z prawdziwego drewna – można się zakochać prawda ?

E2

Obudowa Cedar DNA 200 produkowana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej – dzięki temu urządzenie jest lekkie i wytrzymałe.

E4
Standardowa głowica 510 z pozłacanym pinem pływającym jest integralną częścią boxa co zarazem zwiększa jej wytrzymałość i pięknie podkreśla kunszt pracy poświęcony nad boxem.

Przyciski nie wystają ” chamsko ” ponad przednią powierzchnię boxa – są subtelne , dopracowane i bardzo przyjemnie klikają.

Producent podkreśla,że boczny panel wykończony drewnem ma unikalne właściwości. Każda sztuka jest inna co sprawia, że nikt nie ma 2 takich samych boxów.

E3

Nic jednak nie jest idealne. Pierwszym problemem jest cena 400$, drugim zaś pojemność pakietu li-po jedynie 900mah. Kompaktowe wymiary rekompensują małą pojemność.

E8

Cechy produktu:

– Elektronika DNA 200
– Optymalizacja przewodności
– Obudowa wykonana z całego bloczku stali nierdzewnej 303
– Przyciski i konektor ze stali nierdzewnej
– Boczny panel kokończony drewnem naturalnym
– Pojemność pakietu 900mah
– Mały nakład
– Płynna regulacja mocy od 1 do 200 W
– Obsługa kontroli temperatury
– Szeroka możliwość personalizacji