ELEMENT MODS – limitowana edycja ze wstawkami drewna stabilizowanego

Element mods to niewątpliwie jedna z bardziej urodziwych ” bryłek ” z modułem DNA 200. Pierwszy rzut oka na to urządzenie wystarczy, by uznać je jako klasę premium. Niewątpliwie o gustach się nie dyskutuje, ale zasilania zdobione sztuką drewna stabilizowanego = #vapeporn

  Screenshot_15 Screenshot_14

Idealnie spasowane elementy, dbałość i szczegóły i świetne wykończenie bocznego panelu drewnem stabilizowanym – można się zakochać prawda ? Pozłacany, ruchomy pin + głowicy poprawia przewodność. Frez pod głowicę – moim skromnym zdaniem mógłby być większy – zamiast 15mm – 22/23 mm, ale to chyba jedyny szczegół, do którego mogę się doczepić.

Screenshot_11

Obudowa  produkowana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej – dzięki temu urządzenie jest lekkie i wytrzymałe. Należy podkreślić,że każda sztuka jest WYJĄTKOWA i UNIKATOWA . Uzyskanie idealnie identycznej faktury drewna stabilizowanego po obróbce jest niemal niemożliwe.

Screenshot_22 Screenshot_23

Standardowa głowica 510 z pozłacanym pinem pływającym jest integralną częścią boxa co zarazem zwiększa jej wytrzymałość i pięknie podkreśla kunszt pracy poświęcony nad boxem.

Przyciski nie wystają ” chamsko ” ponad przednią powierzchnię boxa – są subtelne , dopracowane i bardzo przyjemnie klikają.

Screenshot_17 Screenshot_18

Producent podkreśla,że boczny panel wykończony drewnem ma unikalne właściwości. Każda sztuka jest inna co sprawia, że nikt nie ma 2 takich samych boxów.

Screenshot_21 Screenshot_20 Screenshot_19

Nic jednak nie jest idealne. Pierwszym problemem jest cena 499$, drugim zaś pojemność pakietu li-po jedynie 900mah. Kompaktowe wymiary rekompensują małą pojemność. Polski rynek nie jest chyba przygotowany na linię zasilań, za które należy płacić ponad 2.000 zł…

 

Cechy produktu:

– Elektronika DNA 200
– Optymalizacja przewodności
– Obudowa wykonana z całego bloczku stali nierdzewnej 303
– Przyciski i konektor ze stali nierdzewnej
– Boczny panel kokończony drewnem naturalnym
– Pojemność pakietu 900mah
– Mały nakład
– Płynna regulacja mocy od 1 do 200 W
– Obsługa kontroli temperatury
– Szeroka możliwość personalizacji