Evaya od Sigelei

Coraz większa ilość producentów idzie w stronę stosowania drewna stabilizowanego – pozytywnie zaskakują świetne kompozycje i kształty nowych zasilań – pozytywnie zaskakuje również EVAYA – nowy produkt od Sigelei – chodź jego nazwa nie mówi nam zupełnie nic – to wygląd zasilania przynajmniej dla mnie powala 🙂

sig screenshot_13 screenshot_12

EVAYA dostępna będzie w 3 wersjach kolorystycznych –  czerwonym metalu ( w rzeczywistości wyglądającym jak miedź ) srebrze oraz czerni. mowa tutaj jedynie o korpusie bo wstawka ze stabilizowanego drewna w każdym przypadku jest inna – jej faktura jest niepowtarzalna i kupując to zasilanie mamy 100% pewności,że nikt inny nie ma identycznego zasilania !

2 4 5

Z tyłu widnieje głęboko grawerowany napis Sigelei – cała powierzchnia jest gładka pokryta lakierem, który dość mocno się palcuje, ale nadaje wyśmienitego połysku.

Zasilanie świetnie pasuje do parowników o średnicy 25mm – głowica wykonana jest ze stali nierdzewnej a producent wyposażył ją w pozłacany ruchomy pin kontaktowy. Średnica zasilania to 27mm w największym punkcje – szerokość 40.5mm a wysokość czy też długość to 86mm.

screenshot_14

Kolorowy wyświetlacz wpasowany w przepiękną wstawkę z drewna stabilizowanego jest kolorowy co jeszcze bardziej uatrakcyjni wygląd. Elektronika obsługuje i wspiera regulację temperatury dla drutów niklowych, tytanowych i stalowych. W trybie mocy zasilanie oferuje regulacją od 5W do 66W.

Zainstalowany w zasilaniu port microUSB umożliwia aktualizację i ładowanie wymiennego akumulatora. Kapsel baterii został w całości pozłocony dla zwiększenia przewodności.

Przycisk fire oraz przyciski sterujące wykonane najprawdopodobniej ze stopu cynku mają niski profil i bardzo przyjemnie klikają.

screenshot_15 screenshot_16

Specyfikacja techniczna:

– Głowica ze stali nierdzewnej
– Pozłacany ruchomy pin kontaktowy plus
– Idealnie pasuje do parowników 25mm
– Kolorowy wyświetlacz
– Bardzo przyjemne przyciski z niskim profilem
– Obsługa i regulacja kontroli temperatury dla drutów Niklowych, Tytanowych i stalowych
– Regulacja mocy wyjściowej od 5W do 22W
– Zasilanie 1×18650
– Pozłacany kapsel baterii
– Przedni panel z drewna stabilizowanego