Filtr zachmurzenia – VapeNut

Wpadlibyście na taki pomysł ? Ekipa AVATAR wpadła ! i stworzyła filtr dla wszystkich zachmurzonych, którzy nie chcą bądź nie mogą z racji na specyfikę pomieszczenia używać EIN.

Konstrukcja urządzenia stworzona jest w pełni z tworzywa sztucznego. Wszelkie regulacje odbywają się za pośrednictwem dużego, podświetlanego na kilka kolorów fizycznego przycisku z przodu urządzenia.

Za pośrednictwem przycisku możemy uruchomić lub wyłączyć urządzenie, ale również zmienić prędkość obrotów wbudowanego wentylatora. Chwilowe przytrzymanie fizycznego przycisku zmienia kolor podświetlenia oraz obroty wentylatora.

Urządzenie posiada również czujnik optyczny, który automatycznie włącza urządzenie. Całość zasilana jest 12V zasilaczem, który dostajemy w zestawie – w zestawie dostaniemy również adapter do gniazda zapalniczki – urządzenie możemy stosować w aucie 🙂

W zestawie otrzymujemy 2 filtry – jeden pre instalowany oraz drugi zapasowy. Niestety przeraża cena urządzenia, która na chwilę obecną wynosi ponad 450 zł .. a takie urządzenie w domowych warunkach można wykonać za kilkadziesiąt złotych ..

Specyfikacja techniczna:

– Wbudowany czujnik optyczny wyłapujący chmurę
– Regulacja obrotów wentylatora ( 4 prędkości )
– Wskaźnik led w przycisu
– Dwa filtry
– Można używać w samochodzie lub domu
– Zasilany zasilaczem 12V – dołączonym do zestawu
– Wymiary : 200mm x 200mm x 121mm

board