GBox S100 by GeekVape

Sqonkastycznie się zapowiada nowe dzieło od GeekVape – kolabo z Digiflavors chyba dobrze im zrobiło bo wchodzą w temat, który moim skromnym zdaniem jest dość śliski i przynajmniej na Polskim rynku mało popularny .. Paradoks ? dobrze im zrobiło – wchodzą w temat squonka – Nie, nie pomyliłem się – bo to własnie oni znani z wysokiej jakości produktów mogą pobudzić grono i zachęcić do spróbowania squonk-a.

screenshot_2 screenshot_3

S100 zasilany jest dwoma wysoko prądowymi akumulatorami 18650 łączonych szeregowo. Akumulatory kulturalnie aplikujemy od spodu – po zwolnieniu zaczepu klapki. Od spodu również wkładamy butlę na liquid o pojemności najprawdopodobniej 6/7ml ( producent na tę chwilę nie podaje pojemności ).

Butelka jest miękka i poprzez jej naciśnięcie liquid pod ciśnieniem przez pin + dostaje się do parownika. Oczywiście jeżeli nie mamy parownika przystosowanego do tego rozwiązania możemy spokojnie korzystać z każdego parownika z gwintem 510.

screenshot_4 screenshot_5

S100 wyposażony jest w duży, prosty i czytelny wyświetlacz OLEDowy podobny do tych z najnowszych wersji VAPOR FLASK czy Wismec Centurion. Standardowy i znany wszystkim układ – przycisk fire, wyświetlacz 0.91″, 2 przyciski sterujące oraz port microUSB, do aktualizacji oprogramowania, ale dzięki wbudowanemu w elektronikę balancerowi również do ładowania akumulatorów.

Powierzchnia boxa pokryta jest cienką i bardzo przyjemną w dotyku powierzchnią gumy odporną na drobne zarysowania.

screenshot_6

Elektronika oferuje nam płynną regulację mocy od 1W do 100W. Pozwoli na regulację temperatury od 100 do 315 stopni Celsjusza oraz od 200 do 600 stopni Fahrenheita.

Pozwoli na regulację kontroli temperatury przy drutach niklowych, stalowych oraz tytanowych – mamy również TCR ( ręcznie ustawienia temperaturowe ).

Obsługuje oporności w trybie TC od 0.05 ohm do 1.5 ohm oraz w trybie mocy od 0.1 ohm do 3 ohm.

screenshot_1 screenshot_7

Wymiary S100 to 88mm x 56mm x 46mm – dość dużo, ale należy wziąć pod uwagę,że mamy tutaj specjalnie wygospodarowaną przestrzeń na butelkę squonk.

Zasilanie prezentuje się bardzo pociesznie i tak jak wspomniałem na początku – soczyste kolabo GeekVape z Digiflvor moim skromnym daniem wyjdzie im na dobre !