Geek Vape – Eagle Tank

Screenshot_2

Eagle Tank by GeekVape to produkt, który w ostatnich dniach pojawił się na oficjalnej stronie GeekVape. Co go wyróżnia ? Jaka jest jego specyfikacja ? ..

Screenshot_7 Screenshot_8

Eagle możemy dostać w 2 wersjach – pierwsza z nich ma 48,5 mm wysokości, średnicę 25mm , pojemność 6.2ml , drip tip o wysokości 1cm. Ta ( biedniejsza ) wersja pozbawiona jest top airflow.

Screenshot_9 Screenshot_10

Druga bogatsza o top airflow wersja skierowana dla osób, które lubią ogromny przewiew ma 54.4mm wysokości , średnica pozostaje bez zmian również 25mm, pojemność minimalnie się zmienia z 6.2 ml robi się utaj 6ml . Zwiększa się również średnica komina z 7,5 do 9 mm.

Screenshot_11

Konstrukcja jest w pełni rozbieralna. Pin + został w pełni pokryty złotem dla zwiększenia przewodności. Baza z bardzo dużym płynnie regulowanym airflow pozwoli na regulację przepływu powietrza pod swoje preferencje.

Screenshot_3Screenshot_4Screenshot_5

I to jest to co tygryski lubią najbardziej – wymienne układy grzewcze, których jest aż 15 ! Single coil / dual coil , fused clapton, clapton, tiger coil – w różnych konfiguracjach i z różnych rodzajów drutów. Jak zapowiada producent – te grzałki charakteryzują się dużo większą wytrzymałością, łatwością utrzymania i lepszym oddawaniem smaku / pary – niż grzałki kręcone w domu.

Screenshot_6

Jak najbardziej – można się z tym zgodzić. Grzałki te kręcone są fabrycznie na maszynach, które idealnie dostosowują odstępy, naciąg druty i jego ułożenie.

Co wy sądzicie o takim rozwiązaniu ?