GeekVape – Griffin 25 mm – mini

Producenci przyzwyczaili nas do wypuszczania uzupełniających produktów w wersji ” mini ” dla osób, które przy małych wymiarach chcą zachować podobne osiągi, dużą bazę na montaż grzałek oraz dobrej jakości przepływ powietrza.

geekvape-griffin-25-mini-colors

Co do samej bazy to została lekko przebudowana . Słupek pozytywny została wyprowadzony na górę parownika, negatywny frezowany jest z 1 bloczku wraz z podstawą. Sama baza ma 18 mm średnicy, nawiew pod grzałkę niezmiennie potężny – 5.3mm x 4.5mm.

geekvape-griffin-25-mini-deck

Parownik możemy zakupić w 2 wersjach z top air flow oraz bez górnego przepływu powietrza. Mam cichą nadzieję,że różnica cenowa nie będzie ogromna…

geekvape-griffin-25-mini-drip-tips

Konstrukcja znana z podstawowej wersji, w pełni rozbieralna. Pin plusowy tak jak w podstawowej wersji pokryty został złotem dla zwiększenia przewodności. Drip tip o średnicy 10mm jest demontowany. Szkło wymienne a przepływ powietrza w pełni regulowany – czego chcieć więcej ?

geekvape-griffin-25-mini-exploded-view

Cóż powiedzieć więcej – oczekuję dziada w Polskich sklepach mimo tego,że ma raptem 3ml pojemności to dzięki górnemu napełnianiu nie stanowi problemu.

geekvape-griffin-25-mini-parameter

Specyfikacja techniczna:

– 25 mm średnicy
– 18 mm średnica bazy montażowej
– Nawiew pod grzałk o wymiarach 5.3mm x 4.5mm
– Możliwość instalacji top air flow
– 10 mm drip tip
– Wysokość 36mm – Średnica podstawy 25mm
– Pojemność 3ml