GEEKVAPE TSUNAMI PLUS 24MM RDA

Tsunami Plus – Ci, którzy mieli Tsunami w podstawowej wersji robili jedno – chwalili. Jak będzie w tym przypadku ? Wydaje się być oczywiste,że również będą chwalić – GeekVape to marka, która dała się poznać wszystkim od jak najlepszej strony; tworząc produkty o wysokiej jakości i wyśmienitych możliwościach.

 screenshot_4 screenshot_5

Średnica podstawy parownika to 24mm – pozłacany 24 karatowym złotem pin + dla zwiększenia przewodności ( należy również wspomnieć,że w zestawie dostajemy pin SQUONK ). Regulowany przepływ powietrza ( obracamy czapką ) – możemy ustawić przepływ na jedną lub obie grzałki.

Bardzo fajnie wyglądające okienko – wykonane ze szkła pyrex – stylistyczna bajka i raj dla oczu. Prócz tej piękności od producenta w zestawie dostajemy 3 różnie drip tipy 🙂

screenshot_8 screenshot_9

Parownik został wyposażony w bazę z otworami montażowymi o średnicy 3 x 2.1 mm – ogromna powierzchniana grzałki – producent deklaruje 20mm wewnątrz na budowę grzałek – 7mm studzienka na liquid a uwzględniając budowę bazy to niepozorne 7mm głębokości zapewni nam wapowanie bez zalewania przez dobrych kilkanaście zaciągnięć.

Śruby w bazie zostały wykonane ze stali nierdzewnej 316 o podwyższonej wytrzymałości dzięki czemu nie powinny ulegać przy dokręcaniu i szybko się wyrabiać.

screenshot_10 screenshot_6

Specyfikacja techniczna :

– Średnica 24mm
– Posty montażowe o średnicy 3mm x 2.1mm
– Śruby dociskowe ze stali 316 55-58 HCR
– Głęboka – 7mm studzienka na liquid
– 20mm powierzchnia na budowę grzałek
– Izolator PEEK
– Podwójny regulowany przepływ powietrza u podstawy o średnicy 3.5mm x 8mm
– Trzy różne drip tipy w zestawie
– W zestawie pin SQUONK