Govad RDA – piękna sztuka

Och Łendi … westchnęło grono waperów – mimo tego,że z zewnątrz nie zachęca praktycznie niczym to olśniewająca baza pokryta 24k złotem namawia nas by ukręcić coś przepotężnego .. grzałkę, która odda smak każdej mieszanki. Dzisiaj garść informacji o Govad RDA od Vandy Vape.

24mm średnicy podstawy – wysokiej jakości stal nierdzewna 304 i 3 driptipy standardu 810 w zestawie, które w pewien sposób wyróżniają ten dripper spośród innych – niewielu dodaje kilka driptipów w zestawie, ale to nie główny powód by kupować ten dripper ..

Jednym z głównych powodów będzie przepływ powietrza – pierwszy dopływ ( nieregulowany ) zasysany 2 otworami u podstawy – wypluwany przez 3.5mm otwór idealnie pod grzałkę w bazie. Kolejny z nich ( regulowany ) umiejscowiony na boku idealnie na poziomie montażu grzałki.

Drugim z powodów dla których warto kupić to parowniszcze to baza, w pełni pokryta 24k złotem dla zwiększenia przewodności – baza znana doskonale chociażby z pharaoh dripper tank. To propozycja zachęci prostotą montażu zarówno osoby, które zaczynają swoją przygodę z budowaniem grzałek jak i miłośników i pasjonatów zakochanych w niezwykle skomplikowanych kombinacjach.

 

– 24mm średnicySpecyfikacja techniczna:
– Nawiew pod grzałkę o średnicy 3.5mm
– Ogromna studizenka na liquid
– Dwa posty zaciskowe
– Izolator PEEK
– Pozłacane 24k złotem powierzchnie przewodzące
– Regulowany przepływ powietrza
– Konstrukcja ze stali nierdzewnej 304
3 drip tipy 810 w zestawie ( średnica wew/zew )
– Delerin 12mm/16mm
– Delerin 12mm/18mm
– Delerin 11mm/14mm
– Komplet części zapasowych i adapter pod drip tipy 510

boardboardboard