Hadaly RDA – mały i skromny kryje w sobie wielki urok

Parowniki RDA – drippery – stworzone po to by dostarczyć nam jak największą ilość smaku, łatwą możliwość wymiany grzałki i szybką zmianę smaku liquidu… Dziś liczy się chmura na 300W, ale nie dla wszystkich – i ten parowniczek to idealna propozycja dla smakoszy wyśmienitych płynów

screenshot_2 screenshot_3 screenshot_4

HADALY – 22mm maluch wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej – delikatny grawer u podstawy oraz w dolnej części cap-a. Brak jakichkolwiek niepotrzebnych wzorów czy kolorów – lekkie zaokrąglenie u góry capa i tuż przy wymiennym drip tipie.

screenshot_9

4 otwory przepływu powietrza , każdy o średnicy 2.5mm x 2mm – powietrze przepływa przez podstawę oraz słupki bazy do wewnątrz parownika. Każdy ze strumieni powietrza spotyka się na środku i przy zaciąganiu otula grzałkę – w ten sposób otrzymujemy maksimum smaku – a dzięki niedużej wewnętrznej komorze odparowywania również ciepłą i gęstą chmurkę.

screenshot_8

Baza z przeznaczeniem na 1 grzałkę – docisk płaskimi, hartowanymi śrubami. Studzienka na liquid około 6mm, ale w związku z otworami przepływu powietrza realnie mamy około 4mm. Słupek plus otulony izolatorem peek; cap utrzymuje się na 2 uszczelkach i osiada na podstawie bez wpadania w nią.

screenshot_7 screenshot_6

Specyfikacja techniczna:

– 22mm średnicy
– Pin squonk w zestawie
– Przepływ powietrza 2.5mm x 2mm
– Możliwość instalacji jedynie 1 grzałki
– Izolator PEEK
– 6mm studzienka na liquid
– Małe i kompaktowe wymiary
– 6mm Delrin Drip Tip