Hammer mod, to klasyczny mechaniczny mod od KATO

KATO to znany i ceniony producent sprzętu do e-palenia którego jedną z rozpoznawalnych cech jest nieszablonowe podejście przy projektowaniu swoich produktów. Nie inaczej jest i tym razem.
Wygląd Hammer mod przynosi nam na myśl mroczne czasy kiedy to na ziemi władali nordyccy bogowie. A wśród nich Bóg Thor wraz ze swym młotem Mjöllnirem który był symbolem jego władzy i potęgi. Któż z nas nie chciał by choć przez chwile poczuć się jak gromowładny władca świata.Może i przesadziłem z władaniem światem, ale naprawdę Hammer Mod pod względem designu jest nie z tej ziemi, piękne połączenie stali nierdzewnej z staro nordycką stylistyką połączonych w nieszablonowy kształt. Hammer Mod to jedno z tych urządzeń które udowadniają ze sprzęt do e palenia nie musi mieć prostego cylindrycznego kształtu.

Pod względem technicznym, mamy do czynienia z bardzo dobrym produktem dobrej jakości. KATO zdążył już nas do tego przyzwyczaić. Pod względem ergonomii i wygody użytkowania też nie można powiedzieć złego słowa. Mod bardzo dobrze leży w dłoni a przycisk zasilania został oparty na specjalnej sprężynie dzięki czemu działa bardzo przyjemnie.

Całość jest wykonana z błyszczącej stali nierdzewnej. Przystosowano go do pracy z akumulatorami 18350 18500 18650. W zestawie znajdują się specjalne tuleje przeznaczone do ich montażu. Sam mod ma wymiary 50x30mm i waży około 230g. Zastosowano w nim gwint typu 510, który jest zgodny z bardzo dużym wachlarzem parowników dostępnych obecnie na rynku. Ma to duże znaczenie bo łatwo i szybko dobierzemy odpowiedni Clearomizer.Każdy kupujący Hammer mod musi być świadomy tego że ma do czynienia z urządzeniem mechanicznym. W którym prąd z baterii jest bezpośrednio kierowany do grzałki, bez udziału jakiejkolwiek elektroniki. Ma to swoje wady i zalety. Istotną zaletą jest to że w modach mechanicznych praktycznie nie ma co się zepsuć i urządzenie będzie mogło służyć nam długimi latami, ale za to vapując jesteśmy zdani na łaskę i nie łaskę naszej baterii.

Kupując Hammer mod-a dostajemy wraz z nim 3 tuleje przeznaczone do montażu akumulatorów 18350/18500/18650 oraz bardzo ładne pudełko
Dane techniczne
– wysokość: 53mm
– średnica głowicy: 23,7mm
– waga: 230
– materiał: stal nierdzewna