Hangsen Sensation 555 e-liquid – smak tytoniu z lekką nutą orzechową

Witam, dzisiaj przyszedł czas na przetestowanie e-liquidu Sensation wyprodukowanego przez firmę Hangsen. Przyznam szczerze, że po bardzo miłym zaskoczeniu smakiem kawy byłem ogromnie ciekaw kolejnych „sensacyjnych” smaków. Do dzisiejszej recenzji wybrałem e-liquid 555.

Jest to e-liquid o smaku tytoniu z lekką nutą orzechową. Po przejściu z palenia analogowego na wapowanie używam głównie e-liquidów tytoniowych a resztę traktuję raczej jako miły dodatek. Dlatego jestem dość wybredny w stosunku do nich, bo dość trudno znaleźć jest taki, który będzie dawał satysfakcję na dłużej i nie znudzi się po jednej buteleczce. Zanim jednak opiszę wrażenia smakowe wspomnę o wizualnych walorach tego e-liquidu.

Jak pisałem już w przypadku kawowego smaku, buteleczka z e-liquidem jest opakowana w zgrabne, kartonowe pudełko. W tym przypadku ma ono kolorystykę jasnego, trochę słomianego brązu, który dość jednoznacznie można skojarzyć z suszonym tytoniem. Producent w tym przypadku uraczył nas opisem: „Szlachetny tytoń z domieszką orzechowej nuty”. W tle widzimy również fotografię liści tytoniu (orzechów tam się nie dopatrzyłem ale nie wykluczam, że osoby z nieco bardziej bystrym wzrokiem lub wyobraźnią może się ich tam doszukają). Buteleczka jest prawie identyczna jak w przypadku e-liquidu kawowego, co niestety jest wg mnie małym minusem ponieważ błękitna kolorystyka kompletnie nie zgrywa mi się z tym smakiem ( jak i zresztą z kawowym ) ale to tylko drobny mankament. Oczywiście znajdziemy też podziałkę oznaczającą 10 ml, co jest ogromnym plusem. Płyn ma jasny słomiany kolor.

Po otwarciu zapach jest całkiem przyjemny. Faktycznie czuć w nim bardzo ciekawą nutę prażonych orzeszków. Zatem nadeszła pora na wapowanie. Clearomizer został gruntownie wyczyszczony po „kawie” więc załadowałem „piątki”. Pewnie jesteście ciekawi czy również w tym przypadku e-liquid Sensation zrobił na mnie tak dobre wrażenie. Nie zrobił. Zrobił jeszcze lepsze. Bardzo miła nuta prażonych orzechów i ciekawej mieszanki tytoniowej. Co najlepsze żaden smak nie dominuje, są w równej mierze zmieszane, co daje bardzo ciekawe połączenie. Chmurka nie za gęsta, nie za rzadka. Taka w sam raz. Idealny e-liquid do codziennego wapowania dla miłośników tytoniowych smaków, którzy lubią spróbować czegoś innego od znanych klasyków.

E-liquid wapowany był na baterii eGo-W i clearomizerze RoHS MAXI.