Hangsen sensation cherry cigar e – liquid

Witam, dziś przyszła pora na przetestowanie kolejnego, trzeciego już po kawie i 555 e-liquidu Sensation ze stajni Hangsena. Czy po tak wysoko postawionej poprzeczce uda mu się mnie zadowolić. O tym przekonacie się za chwilę.

Najpierw opiszę krótko formę w jakiej dostajemy e-liquid. Jako, że testowałem już wcześniej produkty Sensation nie będę się za bardzo rozpisywał. Ponownie otrzymujemy bardzo ładny kartonik w pięknej kolorystyce krwistej czerwieni i złota. Trzeba przyznać, że sprawia to wrażenie swoistej królewskości produktu. Tym razem maksyma producenta to: „Cygara i wiśnie. Wyśmienite połączenie”. Trudno się z tym zresztą nie zgodzić, wiśnie to chyba ulubiony dodatek producentów cygaretek. Zawartość buteleczki ma klarowny żółtawy kolor. Zapach e-liquidu jest jak najbardziej zachęcający. Przyjemna owocowo-tytoniowa nuta.

Zatem jak wrażenia z wapowania? Musze tutaj przyznać szczerze, że trochę zawiodłem się na tym e-liquidzie. Nie zrozumcie mnie źle, nie uważam go za kiepski produkt. Po dwóch bardzo dobrych e-liquidach tej firmy utrzymanie poziomu zachwytu było dość trudne. Po prostu nie do końca trafił w moje gusta. Problem tkwi w wiśni. Jest wyczuwalnie chemiczna co niestety często przypada w udziale e-liquidom o tym smaku. Dało by się to rozwiązać gdyby to smak cygara wychodził tutaj na pierwszy tor ale niestety jest on mocno przyćmiony owocową nutą. Osoby obecne podczas wapowania w pomieszczeniu były wręcz zaskoczone gdy powiedziałem im jaki smak próbuję. Nie mniej dalej nie jest to produkt zły, po prostu nie zostanie on moim faworytem a posłuży on raczej do domieszek (moje propozycje to banan lub samo cygaro, żeby wyrównać proporcję tego e-liquidu).

Podsumowując produkty Sensation okazały się zadziwiająco dobre, zwłaszcza biorąc pod uwagę ich cenę. Każdy produkt opakowany jest w śliczne pudełko. Moc e-liquidów jest bardzo satysfakcjonująca. Gdybym miał stworzyć ranking na podstawie trzech, które paliłem prawdopodobnie przedstawiał by się w ten sposób: 1. 555, 2. Coffee, 3. Cherry Cigar. Dodam też, że „piątki” prawdopodobnie na stałe zagoszczą w moim repertuarze wapowania. W przyszłości na pewno spróbuję również innych e-liquidów z serii Sensation i oczywiście podzielę się moją opinią na ich temat.

E-liquid wapowany był na baterii eGo-W i clearomizerze RoHS MAXI.