Hangsen Sensation coffee e-liquid

Witam, dostałem ostatnio do przetestowania kilka liquidów Sensation wyprodukowanych przez Hangsena. Dzisiaj chciałbym podzielić się z wami moi drodzy e-palacze moją opinią dotyczącą e-liquidu tejże firmy o smaku kawy. Z reguły jestem dość sceptycznie nastawiony do kawowych smaków, ponieważ jako były palacz analogowy zbyt dobrze jeszcze pamiętam jak bardzo smakowało mi połączenie prawdziwego tytoniu z tym napojem i nie do końca przekonuje mnie idea syntetycznego odtwarzania tego smaku. Tutaj zostałem jednak przyjemnie zaskoczony. Ale o tym za chwilę, bo najpierw dodać trzy grosze o formie w jakiej dostajemy e-liquid.

Na starcie widzimy miłe dla oka tekturowe opakowanie z nazwą firmy, smakiem, ostrzeżeniami i składem. Całość okraszona brązową, kawową kolorystyką i zachęcającą fotografią filiżanki czarnej kawy. Dodatkowo producent uraczył nas złotą myślą: „Mała czarna na dobre samopoczucie. Otwórz liquid i odkryj ten smak.” Posłuszny radzie producenta otworzyłem opakowanie i zobaczyłem ulotkę oraz małą hangsenowską buteleczkę z niebieską nakrętką. Etykietka bardzo prosta (niestety w błękitnej, nie nawiązującej do opakowania kolorystyce): firma, nazwa liquidu, zdjęcie kartonika (niczym w matrioszce, otwierasz kartonik a tam zdjęcie kartonika, który chwilę temu miałeś w ręku), data ważności i adres importera. Duży plus za podziałkę 10 ml na butelce i nakrętkę z systemem zabezpieczającym przed dziećmi. Sam płyn ma ładny miodowy kolor oraz kawowy, trochę przypominający cukierki kopiko zapach.

Przyszedł więc czas na wapowanie. Jak już wspomniałem wcześniej zostałem pozytywnie zaskoczony smakiem. Zdecydowanie nie czuć w nim chemii i nie kojarzy się z cukierkami, czego obawiałem się nieco po zapachu. Ot mała czarna, tak jak obiecywał nam producent. Szczerze mówiąc spodziewałem się trochę słodszego bardziej śmietankowego smaku ale wynika to tylko i wyłącznie z mojego przyzwyczajenia do kawy z mlekiem. Chmura niezbyt obfita ale za to dość aromatyczna, jak najbardziej satysfakcjonująca. Generalne wrażenia z wapowania bardzo pozytywne. Kto wie, może e-liquid ten zastąpi poranny rytuał kawy i papierosa. Sporym plusem jest też stosunek ceny do jakości ponieważ 10 ml tego płynu kosztuje tylko ok. 10 złotych.

Liquid wapowałem na baterii eGo-W ze świeżutkim clearomizerem RoHS MAXI.