HCIGAR FODI F2 – kolejna odsłona jednego z najlepszych RDTA

Fodi F2 kolejna odsłona parownika RDTA od HCigar – tym razem w wersji 2 słupkowej , zwiększonym nawiewem i nadal bajecznie pięknym wyglądem !

Screenshot_2 Screenshot_3 Screenshot_4

F2 prócz zachowania świetnej stylistyki został zaprojektowany tak, by uwolnić jak największą ilość smaku .  Airflow, który wpływa centralnie na pod grzałkę jest płynnie regulowany za pomocą bocznego pierścienia. Pin + został pozłocony dla zwiększenia przewodności. Piękny drip tip, który dostajemy w zestawie to wisienka na tym słodkim torcie.

Screenshot_5 Screenshot_6

F2 wykonany jest z wysokiej jakości stali 316 , tuleja baniaczka to szkło pyrexowe. Piny stykowe zostały pozłocone – łącznie ze śrubami dociskającymi grzałkę.

Screenshot_7 Screenshot_8

Parownik o średnicy 22 mm posiada 2 pozłacane terminale montażowe zabezpieczane śrubkami. Pojedynczy airflow jest skierowany wprost pod grzałkę. Małą nowością jest silikonowy ” korek „, który zabezpiecza nam otwór do napełniania liquidu. Zbiorniczek Fodi F2 ma 2 ml pojemności i biorąc pod uwagę,że baza przewiduje budowę 1 grzałki jest to pojemność jak najbardziej do zaakceptowania.

Screenshot_9 Screenshot_11

Cechy parownika :

– Pojemność 2 ml
– Średnica 22 mm
– Wykonany ze stali 316
– Dedykowany silikonowy korek blokujący dolewnie liquidu
– Dwa terminale montażowe
– Pozłacane śrubki
– Izolator ceramiczny
– Zaprojektowany dla maksymalnego oddania smaku