HCigar VT75 Nano – przemyśleli i dobrze zrobili :)

Miałem okazję użytkować VT75 , miałem okazję popytać kilka osób o opinię i miałem również okazję ( w każdym przypadku ) zauważyć,że każdy używał akumulatorów 18650 wrzuconych do przejściówki zamiast 26650, do których VT75 był dedykowany. To ujawnia duży problem ( w niektórych przypadkach niewiedzę użytkowników ) na rynku nie ma dużego wyboru dobrych 26650 – Hcigar wysłuchał uwagi i mamy wersję NANO.

Screenshot_2 Screenshot_3

NANO prócz rozmiarów stylistycznie nie różni się niemal niczym. Nadal mamy tu do czynienia z bardzo dobrej jakości materiałami, świetnymi kształtami oraz połączeniem kolorystycznych, które przyciąga oko każdego wapera. Główna konstrukcja jak w większości sprzętów wykonana jest z lekkiego i odpornego stopu cynku, boki i plecki urządzenia zaś z aluminium.

Głowica wykonana ze stali nierdzewnej – dzięki dwóm otworom możemy wykręcić kapsel i wyczyścić wszystko co nazbiera / naleje się do głowicy. U dołu urządzenia numer seryjny oraz kapsel tuby baterii.

Screenshot_5 Screenshot_6

Pod przyciskiem znajdziemy diodę informującą nas o o zmianach zachodzących w urządzeniu. Tuż pod nią duży 0,91 ” wyświetlacz OLEDowy ze standardowym układem zasilań DNA. Bardzo czytelny, prosty i intuicyjny – jasność, czas wyświetlania, kontrast i multum innych funkcji zmieniamy w oprogramowaniu EScribe, które pobieramy ze strony producenta.

Jeżeli macie już zasilanie z DNA200 a zakupiliście VT75 musicie niestety pobrać osobne oprogramowania dla nowego moda. Oprogramowania nie są ze sobą kompatybilne.

Port microUSB w urządzeniu generujący natężenie 1A ładuje wymienny akumulator, ale służy nam głównie do aktualizacji i wprowadzania zmian w urządzeniu.

 Screenshot_4

Specyfikacja techniczna:

– chip DNA 75
– Zasilany 1×18650
– Konstrukcja główna ze stopu cynku
– Plecki( niewymienne ) z aluminium
– Płynna regulacja mocy
– Wsparcie kontroli temperatury
– Maksymalne wyjściowe natężenie 30A
– Wsparcie oprogramowania EScribe
– Wyświetlacz OLEDowy 0,91 ”
– Port microUSB generujący 1A ( dla ładowania akumulatora) ; oraz do aktualizacji
– Wymiary ” 82mm x 39mm x 24mm