HEXA V2.0

HEXA V2.0 to nowa i ulepszona wersja popularnego zestawu Hexa Pod Starter Kit. Idealny dla palaczy, którzy chcą przejść na vaping lub usta-płuca, którzy chcą dyskretnego urządzenia.

Hexa 2.0 to zestaw vape z systemem podwieszania, który wykorzystuje technologię ceramiczną FEELM drugiej generacji z dwoma dodatkowymi otworami zapewniającymi płynne i smakowite uderzenia. Aby rozpocząć vapowanie na Twoim Hexa 2.0, po prostu włóż kartridż w baterię – nie wymaga konfiguracji! Hexa V2 ma bardziej zaokrąglone, gładkie wykonanie niż w poprzedniej wersji, z szerszym, ale płytszym półprzezroczystym ustnikiem dla bardziej komfortowego odczucia.

Hexa V2.0 wykorzystuje mieszankę zwykłej (bazy) nikotyny i soli nikotynowej, które zapewniają gładkie trafienie w gardło dzięki szybkiemu wchłanianiu nikotyny.

Dodatkowy element uszczelniający i zaawansowana struktura przepływu powietrza eliminują „plucie”, a każdy pojemnik ma higieniczną silikonową nakładkę. Zestaw Hexa 2.0 nie jest kompatybilny z oryginalnymi kapsułami Hexa. Kartidże Hexa V 2.0 są dostępne w smakach Tytoń, Mentol, Tytoń, Mentol, Jagoda, Mango i Malina Frost – wszystko w 10mg i 20mg. Hexa 2.0 jest ładowana za pomocą standardowego kabla micro USB. Posiada akumulator o pojemności 350 mAh z innowacyjnym, ultra wydajnym zużyciem akumulatora, który wytrzyma cały dzień. Zestaw zawiera baterię, kabel do ładowania i 1 x Podajnik tytoniu Hexa 2.0.