I Can’t Believe It’s Not Donuts – Nie mogę uwierzyć, że to nie donaty!!!

I can’t believe it’s not donuts

Dzisiaj na celownik idzie niesamowity w smaku jak i zapachu liquidzik od pewnie nieznanej wam dotychczas firmy zza oceanu – Premium Labs
logo1

Smak jaki dzisiaj recenzuję to „Dohz Nutz” czyli po prostu okrągłe, karmelowe pączki z nadzieniem z kremowego masła orzechowego posypane kruszonymi orzechami. POEZJA!

Liquid jak większość tego typu produktów z USA przychodzi do nas w buteleczce z ciemnego szkła zaopatrzoną w jakże charakterystyczną szklaną pipetkę do napełniania naszych atomizerów.

W pierwszej kolejności opiszę wam zapach tego płynu, który może nie przekonuje z nazwy, natomiast gdy ktokolwiek go poczuje, to zakocha się w nim…

Donut_lineup_largeZAPACH:
Tak jak już wcześniej wspominałem możemy poczuć karmel, z delikatną wonią prażonych orzeszków. Moim zdaniem jest to wręcz wspaniałe połączenie słodyczy z czymś nietypowym, ze specjałem którym jest orzech.

SMAK:
Tak jak w zapachu sam smak amerykańskich pączków nie był wyczuwalny tak w smaku jest na pierwszym planie. Idealnie zbilansowany, gorzki smak mieszanki orzechowej wraz ze słodkością donatów. Uważam, że jest on idealną odskocznią od codziennych, monotonnych smaków. które większość nas ma w swoich atomizerach.

Jeżeli chodzi natomiast o specyfikację soczku to(w moim przypadku) jest on w 15ml buteleczkach, natomiast producent sprzedaje również ten sam liquid w różnych pojemnościach.

SPECYFIKACJA + OCENA:
Gęstość: 75vg/25pg
Moc nikotyny: 1.5mg
Cena: ok 60$ (za komplet – 5 liquidów 15ml)
Ocena:
Chmurka: 8/10
Zapach: 8.5/10
Smak: 9/10
Ocena ogólna: 9.5/10