iJOY captain Tank – Pogromca smaku

Można zrobić fajny dedykowany parownik ? Jak widać na przykładzie iJoy-a można zrobić zasilanie obsługujące nowy standard baterii oraz parownik do zestawu, który nie będzie śmierdział na odległość tandetą – dzisiaj słów kilka o iJoy Captain Tank.

Mimo tego,że pacjent wygląda dość topornie – wcale toporny nie jest. Na pierwszy rzut oka masywności parownikowi dodaje dość wysoka podstawa i wewnętrzny stelaż wraz z kominem a przy średnicy 25mm można go określić początkowo mianem potwora.

Potulnym maluchem staje się po wkręceniu go do zasilania – konstrukcja tak jak u większości konkurentów wykonana jest ze stali nierdzewnej oraz szkła. W zestawie dostajemy duży stożkowy drip tip o średnicy 13mm a dla osób przyzwyczajonych do węższych drip tipów ze standardem 510 producent dodaje adapter.

Napełnianie – bajecznie proste, szybkie, łatwe i wygodne – wystarczy odkręcić top cap by dobrać się do 2 dużych potworów, przez które szybciutko napełnimy parownik 🙂

4ml parowniszcze nie posiada bazy RBA – a szkoda – przydała by się bo w zestawie dostajemy jedynie 2 grzałki 0.3 ohm z zakresem pracy od 60W do 80W oraz 0.15 ohm z zakresem pracy od 60W do 120W.

Grzałki smak oddają dość dobrze – nie ma tutaj dziwnych, obcych smaków a jeżeli nie będziemy przekraczać wyznaczonych przez producenta mocy i nie dopuścimy do wysuszenia waty to trwałość grzałek jest delikatnie powyżej przeciętnej. Czas ” użyteczności ” grzałki zależy również od chmurzonego płynu – jeżeli będą to lekkie owocówki czy mięty – nie ma problemu – gorzej będzie przy słodkich mieszankach i ciężkich kremach.

Specyfikacja techniczna:

– 25mm średnicy
– 4ml pojemności
– Wygodne górne napełnianie
– W zestawie grzałka 0.3 ohm z zakresem pracy od 60W do 80W
– W zestawie grzałka 0.15 ohm z zakresem pracy od 60W do 120W
– Regulowany przepływ powietrza o wymiarach 16mm x 2.5mm
– 13mm drip tip
– W zestawie adapter dla drip tipów ze standardem 510
– Konstrukcja ze stali nierdzewnej i szkła