IJOY Goodger

Mały i zgrabny parownik od iJOY – Goodger z bardzo ciekawie rozwiązanym dopływem powietrza do grzałki – kilka informacji o staruszku – bo nie jest to najnowszy model parownika od iJoy 🙂

screenshot_2

Goodger mierzy niespełna 64 mm wysokości a średnica jego podstawa to 22,6mm. Całkowita pojemność to 4.5 ml . Konstrukcja wykonana ze stali nierdzewnej połączona została szkłem typu pyrex. Dopływ powietrza do grzałki od góry – zaś na boku bardzo przyjemne w użytkowaniu boczne napełnianie takie jak można było spotkać chociażby w OBS Crius.

screenshot_3

Klasyczny drip tip 510 – możemy wcisnąć ulubiony gwizdek 😀 Regulacja przepływu powietrza została umieszczona u góry parownika dzięki czemu ryzyko ” sikania ” liquidem zostaje zminimalizowane. Tuż pod regulacją odsuwany pierścień, który ukazuje otwór do uzupełniania liquidu. Pyrexowe szkło, wymienna grzałka oraz baza -podstawa parownika.

screenshot_4

Cały bajer z przepływem powietrza jest świetnie zobrazowany powyżej. Powietrze wpływa od góry – następnie opływa boki grzałki a ciepłą chmurę wyciągamy wewnętrzną częścią. Rozwiązanie bardzo przyjemne – znane z wielu parowników.

Jedno słówko jeszcze o grzałkach – 2 oporności – obie z drutu SS16L pod tryb TC jak i W. Zakres pracy 20-40 W oraz 40-60 W.