IJOY Limitless RDTA Plus – aż się gęba cieszy :D

Oj cieszy się gębal i to bardzo – kolejna odsłona świetnego RDTA, który podbił serducha waperów . iJoy marka, która nie słynie z dobrych zasilań elektronicznych, ale parownikami z serii Limitless nadrabia wiele ..

Screenshot_3 Screenshot_4

Co nowego ? Na pewno w porównaniu do poprzedniej wersji dostajemy nowy, świetny wygląd, który z daleka przyciąga – pięknie wykonana grawerka laserowa w połączeniu z konstrukcją ze stali nierdzewnej i szkła budowlanego wygląda bajecznie.

Screenshot_5 Screenshot_6

Cała konstrukcja zachowana jest w bardzo fajnym klimacie- czerń ze srebrem oaz przeźroczystą szklana tubą oraz czerwień z czernią, srebrem i szkłem. Od spodu parownika, który mierzy 25mm średicy producent wygrawerował numer seryjny oraz nazwę modelu. Pin + jest pozłacany dla zwiększenia przewodności . Mamy możliwość regulacji wysokości pinu.

Screenshot_7 Screenshot_8

Dripp tip o średnicy 11 mm jest demontowany, ale jego konstrukcja sprawia,że nie każdy ” wymienny ” drip tip, który będziemy chcieli osadzić nie spasuje się z resztą. Górny cap jest ściągany a tuż pod sobą kryje serducho Limitlessa – wyśmienicie zagospodarowaną przestrzeń z bazą i  4 otworami na wpuszczenie bawełny.

Screenshot_10

Serducho – Baza Veostyle o bardzo szerokim rozstawie ( 11 m odległość między łupkami ) co za tym idzie możemy zainstalować tu wymyślne alien coil, caterpillar etc. Do dyspozycji mamy potężną bazę z otworami montażowymi o średnicy 2.5 mm każdy, dwie hartowane śruby dociskowe od góry oraz 2 od boku.

Patrząc z 1 strony to bardzo wygodne i pożyteczne rozwiązanie – quad coil do limitlessa raczej nie jest wskazany. Dokręcając od boku powyginalibyśmy nóżki płaskich caterpillar-ów etc – możemy spokojnie dokręcić je od góry bajka !

Screenshot_11

Z drugiej zaś strony jeżeli zdecydujemy się na montarz więcej niż 2 grzałek musimy pamiętać o zabraniu 2 rodzajów kluczy / śrubokrętów.

Konstrukcja jest w pełni rozbieralna – pojemność zbiorniczka to 6.3 ml, mamy tutaj boczne napełniania – po odciągnięciu ku górze bocznej tulei napełniamy liquidem zbiorniczek.

Screenshot_12 Screenshot_13

Specyfikacja techniczna :

– Pojemność zbiorniczka 6.3 ml
– Średnica 25m
– Otwory montażowe o średnicy 2.5mm
– Regulowany pozłacany pin +
– Izolator PEEK
– Podwójny przepływ powietrza o średnicy 15 mm x 1.5 mm
– 11 mm odległość między postami montażowymi
– Hartowane śruby
– System bocznego napełniania
– 11 mm drip tip
– Konstrukcja ze stali nierdzewnej i szkła budowlanego
– 4 otwory na wyprowadzenie waty

Screenshot_14