iJOY Limitless XL Tank – Jak coś robić to z rozmachem !

Najbardziej wyczekiwany parownik miesiąca ? kwartału ? roku ? Gdybym miał wybrać wybrał bym każdą odpowiedź ! iJoy nie raz zaskakiwał nas swoimi propozycjami parowników i zasilań – chodź początki nie były udane ostatnimi czasy niemal każda propozycja zasługuje na chwilę uwagi.

screenshot-1472039232lp8c4

iJoy Limitless XL, który jest dedykowanym parownikiem do zasilania LUX dual 26650 mierzy lekko ponad 60mm wysokości. Średnica podstawy wynosi 25mm. Pojemność 4 ml i śmiem twierdzić,że przy użytkowaniu grzałki fabrycznej na wysokich mocach będzie to dość mało 🙂 O grzałce fabrycznej i bazach wspomnę jeszcze ciut niżej – przy wymiarach parownika warto jeszcze wspomnieć o materiale z jakiego jest wykonany – stal nierdzewna o wysokiej jakości zapewni nam bardzo solidną konstrukcję.

Screenshot_2

Szybka ” rozkładówka ” na poniższym obrazku – tak jak wspomniałem wyżej wysokiej klasy stal nierdzewna oraz grube szkło Pyrex. Konstrukcja w pełni rozbieralna i pierwsze co może rzucić się w oczy – potężna baza ..

Screenshot_3

Baza – a w zasadzie bazy bo w zestawie otrzymujemy 2 – bazę single coil oraz dual coil, którą bierzemy pod lupę. Sama baza mierzy blisko 20mm można rzec MONSTRUM . Otwory, w których osadzimy grzałki mają wymiary : 3.5mm x 2.5mm a odległość słupków od siebie to blisko 8mm . Nawiew od spodu na obie strony słupków.

W zestawie otrzymujemy również grzałkę fabryczną – o oporności 0.15 ohm z zakresem pracy od 50W do aż 215W ! Strzelam,że najlepszy smak oraz optymalną chmurkę uzyskamy gdzieś w przedziale 110-140W.

Screenshot_4

W XL nie braknie napełniania od góry – łatwe i przyjemne napełniania po odkręceniu top cap-a to już standard w większości parowników.

Screenshot_5

W zestawie otrzymamy również pozłacaną – pięknie wyglądającą osłonę na grzałkę. Taki gadżet – a w zasadzie część zestawu to przepięknie wyglądający element, który dodaje pazura całemu parownikowi !

Screenshot_6

Regulacja przepływu powietrza od spodu – naturalnie regulowany także każdy będzie mógł swobodnie ustawić przepływ wiatru 🙂

Screenshot_7

Nie wiem jak Wy, ale ja czekam na to monstrum .. Jego sugerowana cena za granicą to prawie 200 zł .. czy warto ?