IJOY RDTA BOX 200W – zestaw, który urwie Ci …

Takiej PETARDY nie widziałem już dawno i mówię to z całkowitą świadomością – rozwiązanie niespotykane ( przynajmniej nigdy takiego nie widziałem ). iJoy po raz kolejny udowadnia,że nie musi wzorować się na innych produkcjach by wypuścić coś innowacyjnego – RDTA BOX 200W

screenshot_2

5 kompozycji kolorystycznych : Żółty + czarny / aluminiowa szczotka / miętowy + czarny / czerwony + czarny oraz szaro czarny. Całe zasilanie wykonane najprawdopodobniej ze stopu cynku z fajnie zaoblonymi krawędziami : wymiarowo 28mm x 55mm x 135mm ( wraz z parownikiem ) . Od spodu grawer iJoy i oraz wymagane oznaczenia – na bocznym zdejmowanym panelu grawer laserowy – tak prosty,że aż wspaniały – niczym wydrapany kawałkiem zaostrzonego gwoździa ..

screenshot_3screenshot_5

Trzy zupełnie nowe wkręcane bazy, które miażdżą wyglądem rodzajem zastosowań i kuszą świetną jakością wykonania. Chodź wydawało by się,że iJoy strzela sobie w stopę projektując i produkując taką ilość wymiennych baz i gotowych grzałek – bo przecież każdy nowy projekt – każde ustawienie frezarki i dobranie materiałów to dodatkowy czas i pieniądze – to wyszło im to na dobre – i chyba się zgodzicie ? Nikt w swojej ofercie wcześniej nie rozpieszczał waperów tak szerokim dostępem do baz …

screenshot_4

OLEDowy wyświetlacz o przekątnej 0.96″ Wyświetlający najważniejsze informacje, czyli : Moc , aktualnie ustawiony tryb, aktualnie podawane napięcie na grzałkę, rezystancję grzałki, czas zaciągania oraz stan naładowania akumulatorów w postaci wypełnionej kreskami baterii.

Obsługa menu banalnie prosta – za pomocą przycisków + i – przesuwamy strzałkę na interesujące nas parametry.

screenshot_6

200W – to maksymalna moc jaką osiągniemy dzięki urządzeniu – naturalnie regulujemy ją płynnie od 5W do 200W.

screenshot_7

RDTA BOX zasilany jest 2 akumulatorami 18650 ( należy pamiętać o zastosowaniu takich samych akumulatorów – o identycznych parametrach ) wysoko prądowych ustawionych w szeregu.

Klapka zasilania jest zsuwana – trzyma się na zaczepie.

screenshot_8

Zbiornik … a w zasadzie CYSTERNA, którą uzupełniamy liquidem ma pojemność aż 12.8 ml. Potężna pojemność daje potężne możliwości – jedni znajdą tu raj i ogromną zaletę – drudzy zaś wadę – ile osób tyle opinii na temat takiego rozwiązania.  Mam jedynie nadzieję,że zbiornik można całkowicie zdemontować tak, by dokładnie go umyć.

screenshot_9

Kolejnym dodatkiem jest dioda LED podświetlająca zbiornik – dzięki czemu w łatwy sposób będziemy mogli kontrolować aktualny stan liquidu w zbiorniczku.

screenshot_10

Rzekłbym,że to JOPA, ale nie wypada .. Potężny otwór do napełniania o średnicy 15mm – super sprawa – można nalać prosto z dużej butelki i śmiało nie obawiać się o upapranie zasilania i rąk przy okazji.

screenshot_11

Na pokładzie nie brakło portu microUSB – z informacji producenta jedynie do aktualizacji oprogramowania.

screenshot_12

Specyfikacja techniczna:

– 15mm wlew liquidu
– Drip tip Delrin wykonany ze stali nierdzewnej
– Podświetlenie ledowe zbiorniczka na liquid
– Pojemność zbiorniczka 12.8 ml
– OLEDowy wyświetlacz 0.96″
– Wsparcie i regulacja kontroli temperatury dla drutów niklowych, tytanowych i stalowych
– Wymiary 28mm x 55mm x 135mm
– Płynna regulacja mocy wyjściowej od 5W do 200W
– Napięcie wyjściowe od 1V do 8V
– Natężenie wyjściowe od 1A do 45A
– Obsługa oporności od 0.05 ohm do 3.0 ohm
– Wbudowany port microUSB do aktualizacji oprogramowania
– Zasilany 2×18650
– Sprawność do 95%
– Wymienne decki montażowe
– Chip by IWEPAL

boardboardboard