iJOY RDTA Mini BOX 100W z pakietem Li-Po !

iJoy RDTA Mini – Wesoły zestaw i widać to w szczególności po jego minie >_< – zaprezentowany jakiś czas temu zestaw, o którym dziś garść informacji.

Wymiary zasilania to jedynie 100mm x 25mm x 45mm wliczając już parownik – kompakt dostępny aż w 8 wersjach kolorystycznych łączy ze sobą standardowe zasilanie obsługujące każdy parownik oraz zbiorniczek na liquid, dzięki któremu możemy używać zestawu RDTA. Pojemność zbiornika odpowiednio 2ml dla wersji EU lub 6ml dla klasycznej wersji.

Dzięki świetnemu rozwiązaniu konstrukcyjnemu box może w 1 chwili ze zwykłego zasilania zmienić się w kompletny RDTA box tak jak to było w poprzedniej wersji tego produktu. Pomysł innowacyjny i przyszłościowy – pozwala dopasować zestaw pod oczekiwania klienta.

Energii 100W zasilaniu dostarczy pakiet Li-Po o pojemności 2600mAh, który ładujemy za pośrednictwem umieszczonego w zasilaniu portu microUSB służącego również do aktualizacji oprogramowania. Do pakietu możemy się dostać odkręcając śruby trzymające tylne plecki – w przypadku awarii pakietu możemy go swobodnie wymienić choć dobranie idealnego pakietu w Polsce może być kłopotliwe.

Duży i czytelny prawie 1 calowy wyświetlacz OLEDowy cechuje się dobrym kontrastem i poprawną jakością wyświetlanych parametrów. Ekran główny wyświetla aktualnie ustawioną moc lub temperaturę; tryb pracy; napięcie podawane na opór w chwili pracy; rezystancję grzałki; belkę ze stanem baterii oraz czas pojedynczego zaciągania.

Urządzenie generuje maksymalnie 100W płynnie regulowanej mocy wyjściowej, obsługuje i wspiera regulacją kontroli temperatury dla drutów z niklu, tytanu i stali nierdzewnej – minimalny opór w trybie TC to 0.05 ohm zaś w trybie mocy 0.1 ohm.

Całe zestawy będą dostępne aż w 8 wersjach kolorystycznych – każda z nich świetnie współgra z tylnym panelem pokrytym folią karbonową oraz korpusem ze stopu cynku pokrytym matową czernią.

Od góry – obok parownika tak jak w poprzedniej wersji widzimy duży i poręczny otwór do łatwego napełniania płynem zbiorniczka.

Na tyle producent umieścił podświetlany na biało prześwit, w którym zobaczymy aktualny stan liquidu tak by uniknąć soczystego bobra.

Specyfikacja techniczna:

– Pojemność zbiorniczka 6ml lub 2ml
– Maksymalna moc wyjściowa 100W
– Wymiary 100.3mm x 45mm x 25mm
– Zasilanie pakietem Li-Po o pojemności 2600mAh
– Duży otwór do napełniania
– Wsparcie i regulacja kontroli temperatury dla drutów niklowych, tytanowych i stalowych
– Port microUSB do ładowania pakietu i aktualizacji
– 8 dostępnych wersji kolorystycznych
– W zestawie deck velo oraz grzałka fabryczna 0.25 ohm
– Wyświetlacz o przekątnej 0.96″
– Podświetlenie zbiorniczka z liquidem