iJoy Tornado Nano – mniejszy brat

iJoy Nano to druga – mniejsza odsłona Tornado. Parownik, który oferuje nam ogromne możliwości w montażu grzałek, bardzo dobre osiągi i przepływ powietrza.

iJoy-Tornado-Nano-2

Konstrukcja jest w pełni rozbieralna. W zestawie otrzymujemy 2 bazy RBA – pierwsza standardowa konstrukcja velocity – bardzo przestrzenna ze sporymi otworami montażowymi i dużym przewiem pod grzałki. Druga zaś to nowe zastosowanie od iJoy – polega ono na montażu grzałek poprzez specjalny ” chip ” – przejściówkę wykonaną najprawdopodobniej z jakiegoś rodzaju ceramiki, która ma poprawiać odprowadzanie ciepła .

Screenshot_1

Sama baza ma aż 18.6 mm średnicy – bardzo duża powierzchnia na najbardziej wymagające grzałki. Otwory montażowe mierzą po 2mm każdy – górne dokręcamy od góry, dolne zaś od boku bazy – zabieg zrozumiały patrząc na minimalizację bazy w górnej sekcji. Pin + został osadzony na izolatorze PEEK co zapewni nienaganną izolację.

Screenshot_2

iJoy-a będziemy mogli zakupić z różnymi kolorami szkieł. Dodatkowym bardzo ciekawym akcentem jest fakt,że szkła zmieniają swoją barwę / poziom przeźroczystości wraz z temperaturą. Pokryte są powierzchnią, która reaguje na ciepło oraz promienie słoneczne – mały bajer a oko na pewno ucieszy 🙂

Screenshot_3

Specyfikacja techniczna :

– 24,2mm średnicy
– Pojemnośc 4ml
– Izolator PEEK
– Pin 9 pozłacany 24K złotem
– Baza RBA o średnicy 18,6mm
– Wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej
– Innowacyjny ” chip ” odprowadzający ciepło