Ijust 3- czyli Legenda w czystej Formie.

Pamiętam wielki szał, gdy na rynek wpłynął pierwszy IJust, przysiegam mój każdy znajomy, który vapował i posiadał go, mówił mi o nim jak jest wygodny w użytkowaniu, jak wielką chumrę „robi”, było to wielkie zaskoczenie dla mnie, mimo wszytsko był to już gotowy zestaw, więc nigdy żadnych cudów nie spodziewał bym się po nim.

Jednak gdy połowa gimnazjalistów zaczęła go używać i stał się pewnego rodzaju symbolem szkolnych boisk do koszykówki, to wydarzenie spowodowało, że straciłem ochotę nawet na przetestowanie go i te ciagłe problemy z przyciskami…

Rok temu szukałem jakiegoś sprzętu do użytkowania na co odzień, w małych rozmiarach, szukałem też czegoś żeby fajnie oddawało smak i co najważniejsze na grzałki fabryczne! I tak właśnie w moje ręce trafił Nowy Król Ijust3, istna miłość od pierwszego wejrzenia, Idealnie wpasował się w moje potrzeby na tamten okres, Ello Duro z możliwością zwiększenia pojemności do 6,5ml. Grzłaka która była dołączona do zestawu (HW-M 0.15 ohm), sprawiła tylko, że moja miłość do tego zestawu tylko się zwiększała.

Z mojego doświadczenia, a było długie bo około 5 miesięcy mogę jedyne polecić wszystkim szukającym, fajnego, dobrze wyglądającego sprzętu, o przyzwoitej długości pracy na jednym naładowaniu.

ps. W moim Ijust nigdy, nawet jeden raz przycisk się nie zaciął, przeżył również kąpiel w wannie, i dziesiątki tysięcy upadków na twarde podłoże i ciągle ma się dobrze!

Specyfikacja Sprzętu: 

Średnica: 25 mm
Wysokość: 130.5 mm
Pojemność atomizera: 2ml
Pojemność baterii: 3000mAh
Maks. moc wyjściowa : 80W