Innokin Cortex 80W TC iSub S Kit

Innokin Cortex 80W TC iSub S Kit

To zestaw od jednej z wiodących marek firmy Innokin. Mod o mocy 80W oraz tanku o pojemności 4,5 ml wchodzą w zestaw Cortex 80w Tc iSub S Starter Kit.

 

Innokin Cortex 80w Tc to mod z bardo pojemną wbudowaną baterią o pojemności 3300mAh. Bardzo precyzyjny chip zastosowany w modzie to IKARNO S1. Obsługa moda jest bardzo łatwa dzięki bardzo przejrzystemu ekranowi OLED , i trzem przyciskom. W modzie zastosowano standardowy pin 510 na sprężynie, co pozwoli zamontowanie każdego parownika. Mod startuje od 0,1 ohm, w obydwu trybach WV i TC. Cortex daje niesamowitą kontrolę nad zarówno na watach ja i kontroli temperatury. Rewelacyjny układ sterujący IKARNO S1 Innokin pozwala ustawienie temperatury cewki pomiędzy 150 a 315 ° C w krokach co 5 ° .Zakres temperatur CORTEX można regulować w zakresie 300-600 ° F.

 

Dzięki wbudowanemu portowi USB dostaliśmy możliwość ładowania moda z maksymalnym napięciem do 2Amp.

Mod został zaprojektowany aby wygodnie się go użytkowało.

Ma on wymiary: 24mm × 46mm × 95 mm Innokin iSub S TC-Sub Ohm Tank zbiornik z najbardziej zaawansowaną technologią Innokin o pojemniości 4,5 ml. W tym tanku został zastosowany system górnego napełniania, co staje się już standardem, u większości tanków. Lecz w tym przypadku Górny system napełniania został zaprojektowany w taki sposób, że nie jest potrzebny demontaż górnego kapa, poprzez napełnienie proste skręcie w pokrywie górnej.iSub S został zastosowany nowy system regulacji przepływu powietrza.iSub S TC-Sub Ohm Tank ma szerokość 22 mm, dzięki czemu będzie dobrze się komponował z większością modów. Innokin pracował nad modem i tankiem 15 miesięcy aby dostarczyć nam jak najlepszy produkt.