Innokin Endura T18 Starter Kit

Endura T18 to bardzo poręczny i dobrze wykonany zestaw. Propozycja ta może być skierowana dla osób, które postanowiły wybrać zdrowszą alternatywę i zacząć swoją przygodę z wapowaniem, ale również dla osób, które potrzebują kompaktowego – wyjściowego e-papierosa.

Screenshot_7Screenshot_8

Bateria o pojemności 1000mAh oraz wbudowany port microUSB pozwoli użytkownikowi na długi czas pracy oraz możliwość szybkiego i łatwego ładowania.

Screenshot_9

Wspomniany wcześniej port microUSB ukryty w dolnej części maskowany jest za pomocą przesuwanego osadzonego na trzpieniu i magnesach neodymowych kapsla tak, by nie zanieczyszczać portu ładowania.

Screenshot_10

Średnica baterii oraz parownika to 18mm. Maksymalna moc wyjściowa 14 W pozwoli na bezpieczne i długotrwałe użytkowania e-papierosa. Zestaw jest bardzo prosty w obsłudze. Przycisk fire został wyposażony w 3 kolorową diodę informującą o stanie naładowania baterii.

Parownik Prism T18 o pojemności 2.5ml pozwoli na długotrwałe użytkowanie bez konieczności ciągłego napełniania. Dzięki zastosowaniu systemu górnego napełniania w łatwy i szybki sposób uzupełnimy atomizer naszym ulubionym liquidem. W zestawie otrzymujemy również dodatkowe grzałki.

Screenshot_11

Specyfikacja techniczna zestawu :

– Średnica 18mm

– Pojemność baterii 1000 mAh

– Maksymalna moc 14 W

– 3 kolorowa dioda informująca o stanie naładowania baterii

– Kapsel ochronny portu microUSB

– Pojemność parownika 2.5 ml

– System górnego napełniania

– Wysokiej jakości grzałki

– Standardowy gwint 510

Zestaw zawiera :

– Baterię Endura T18

– Parownik Prism T18

– Dodatkową grzałkę

– Instrukcję obsługi

– Kabel USB

– Plastikowy stojak

Zestaw dostępny w kolorach :

– Srebrny

– Czarny

– Różowy

– Błękitny