Innokin iTaste EP – prosta bateria

Innokin to producent e-papierosów który od lat wprowadza coraz to nowsze propozycje. Czasami są to rewolucyjne pomysły, które trwale wywierają wpływ na cały świat e-palenia a czasem to zwykłe odgrzewane kotlety które mają tylko zapchać dziurę w ofercie marketingowej. Generalnie Innokin ma jedną zasadę, jakość najważniejsza. Łatwo zepsuć sobie opinię budowaną od lat jednym niedbale zaprojektowanym produktem.

iTaste EP mogę bez żadnych skrupułów zakwalifikować do grona odgrzewanych kotletów. Jest to bateria oparta zarówno technologicznie i stylistycznie na modelu iTaste VV V3.0.

Jej litowo – jonowy akumulator ma pojemność 650 mAh. Moduł sterujący został w pełni zautomatyzowany i wszystkie parametry są dobierane samorzutnie w czasie wapowania. Wyposażono ją w gwint typu 510. Mocowanie zostało tak umieszczone, że bez większego problemu zamontujemy do niej praktycznie każdy parownik. Ale nie oszukujmy się, nikt nie będzie przecież łączył tej baterii z jakimś wypasionym parownikiem. Bo po pierwsze bateria w pełni nie wykorzysta możliwości tego urządzenia a po drugie będzie wyglądała z nim zwyczajnie śmiesznie.

Bateria dzięki trzem kolorowym diodom led w łatwy i czytelny sposób sygnalizuje nam stan jej naładowania. Jeśli przycisk zasilania podczas wapowania świeci się na zielono wówczas wiemy, że bateria jest w pełni naładowana. Jeśli na żółto wtedy wiemy, że urządzenie jest naładowane w mniej więcej 50%. Czerwony kolor oznacza konieczność podłączenia ładowarki. Urządzenie posiada zabezpieczenie przed całkowitym rozładowaniem akumulatora, więc bez obaw możemy wapować do samego końca, ale jednak odradzał bym to. Baterie – litowo jonowe dobrze jest mieć cały czas naładowane.

Bateria wykonana jest solidnie i powinna służyć długo swojemu właścicielowi. Mimo że jest to odgrzewany kotlet, to mimo wszystko bardzo smaczny odgrzewany kotlet. Polecam go każdemu, nie tylko początkującym e – palaczom ale również zaawansowanym, którzy od czasu do czasu potrzebują baterii która po prostu działa, bez konieczności dobierania skomplikowanych parametrów. Polecam.

Dane techniczne:

  • bateria: 650 mAh (Li-Ion)
  • gwint: 510