INNOKIN ITASTE EZ – pocieszny starter kit

Kompletnych zestawów gotowych do użytkowania ( zaraz po wyciągnięciu z opakowania i uzupełnieniu liquidu ) na rynku jest wiele – wiele z nich zyskuje sławę i odnotowuje ogromną sprzedaż, ale spora część ginie w cieniu.

screenshot_1

Akcesoria od Innokin-a na rynku Polskim nie jest produktem spotykanym w każdym sklepie – chodź oferta jest dość duża, to moim skromnym zdaniem produkty te ( przynajmniej wizualnie ) zostają mocno w tyle.

Część zasilająca zestawu ma wbudowany akumulator o pojemności 1500mah – elektronika przystosowana jest do obsługi grzałek z drutu SS316L – umieszczone od spodu pokrętło umożliwia regulację temperatury.

screenshot_2 screenshot_3

W przycisku została umieszczona dioda LED informująca o pracy zasilania – u dołu port microUSB służący do ładowania wbudowanego akumulatora natężeniem 1A.

Głowica zasilania jest dość tandetna – przypomina stare egonowe głowice, które jak wiecie lubiły się psuć, ale .. ten zestaw kosztuje niespełna 90 zł – to niedużo .. Wymiary zasilania to : 75mm x 32mm x 22mm

screenshot_4 screenshot_5 screenshot_6

Parownik z zestawu to bardzo podstawowa konstrukcja na gotowe grzałki fabryczne. Pojemność zbiorniczka to 2ml – u góry zasilania producent umieścił regulację przepływu powietrza minimalizując tym samym możliwości wycieku. Patrząc na pin kontaktowy, który jest minimalnie zagłębiony w gwincie należy powiedzieć o tym,że parownik może nie być kompatybilny z innymi zasilaniami – a przy mechanicznych zasilaniach może wywoływać zwarcie.

screenshot_7

Specyfikacja techniczna:

– Stworzony dla grzałek z drutu SS316L
– Pojemnośc akumulatora 1500mah
– Wymiary : 75mm x 32mm x 22mm
– Regulacja temperatury od 375 do 465 stopni Celsjusza
– Regulacja za pomocą pokrętła umiejscowionego od spodu
– Elektronika zapobiega nadmiernemu wysuszeniu grzałki
– Dioda LED
– Port microUSB do ładowania wbudowanego akumulatora natężeniem 1A
– Funkcja Passthrough – możliwość wapowania podczas ładowania
– Konstrukcja ze stopu cynku
– Zabezpieczenia zwarciowe, przed przegrzaniem
– Parownik o pojemności 2ml
– Grzałki fabryczne 0.5 i 0.8 ohm w zestawie
– Regulacja przepływu powietrza

boardboardboard