Innokin iTaste MVP 20W od przyszłego roku będzie dostępny w nowej odsłonie.

Ten solidny elektroniczny mod, wykonany w całości ze stali nierdzewnej, doczekał się swoistej aktualizacji. Inżynierowie z Innokin zdecydowali się zamienić dotychczasowy procesor sterujący parametrami pracy urządzenia, na nowoczesny 32bitowy procesor AMR. Ten zabieg ma zdecydowanie przyspieszyć prace samego urządzenia, poprawić parametry napięcia docierającego do grzałki i zwiększyć żywotność baterii.

W e-papierosie poprawiono też budowę samego gwintu. Nadal jest to standard 510, ale dzięki dopracowaniu drobnych szczegółów połączenie moda z parownikiem staje się jeszcze bardziej idealne. Mod będzie oferował możliwość zmiany napięcia w zakresie od 3.3V do 7,5V w krokach co 0,1V i regulację mocy od 6W do 20 w krokach co 0,5W. Duża bateria o pojemności 2600mAh pozwoli na długie beztroskie chwile wapowania, bez konieczności trzymania koło siebie ładowarki. Z ciekawostek, ten elektroniczny papieros posiada port USB który umożliwia naładowanie innych urządzeń przy użyciu naszego moda.

Czytelny wyświetlacz, potrafi pokazać nam liczbę zaciągnięć oraz podstawowe parametry podczas e-palenia (moc, napięcie, stan naładowania baterii). Urządzenie będzie dostępne w kilku kolorach.

Dane techniczne:
– regulacja napięcia:  od 3.3 do 7.5 V
– regulacja mocy: od 6.0W do 20W
– minimalna oporność clearomizera: 1.0 Ohm
– pojemność baterii 2600mAh