Innokin iTaste VV V3.0 to kompaktowa bateria z regulowanym napięciem od Innokin

Innokin to znana i szanowana marka na całym świecie. Opisywane dzisiaj przeze mnie urządzenie, może nie wyróżnia się niczym szczególnym jeśli chodzi o parametry ale połączenie jej wszystkich cech z ładnym designem powoduje że sama bateria staje się ciekawą propozycją jeśli szuka się czegoś do wapowania na co dzień .

Pojemność samej baterii wynosi 800mAh jest sterowana mikroprocesorowo, potrafi pracować przy napięciu od 3,3V do 5V ze skokiem co 0.1V. Natomiast jej moc potrafi być ustawiana w zakresie od 6.0W do 11.0W ze skokiem 0.5W. Bateria wyposażona jest w czytelny jasny wyświetlacz, trzy sterujące przyciski i port microUSB oraz trzy różnokolorowe diody led.

Całość ma wymiary 15mm x 15mm x 159mm i ma kształt prostopadłościanu o zaokrąglonych bokach. W dolnej części znajduje się wyświetlacz wraz z przyciskami sterującymi osadzony na błyszczącej płytce. Robi to bardzo dobre wrażenie. Przycisk zasilania jest położony po drugiej stronie i jest podświetlany w zależności od poziomu naładowania:

Jeśli bateria jest w pełni naładowana, wówczas przycisk zasilania jest podświetlany na zielono, jeśli bateria jest w połowie rozładowana wówczas przycisk podświetlony jest na żółty, natomiast jeśli bateria wymaga ładowania, przycisk podświetla czerwona dioda.

Bateria posiada miernik oporności, licznik zaciągnięć i pokazuje na wyświetlaczu poszczególne parametry vapowania, takie jak moc wyjściowa i napięcie wyjściowe.

Zastosowanie portu microUSB przeznaczonego do ładowania, zwiększa tylko użyteczność opisywanego produktu. Umożliwia to jednoczesne ładowanie jak i używanie baterii.

Bateria posiada gwint 510/eGo, jej czas pełnego ładowania wynosi około 90minut.

Dane techniczne

– regulacja napięcia: 3.3V-5.0V (skok 0.10)
– regulacja mocy: 6.0W 11.0W (SKOK 0,5w)
– pojemność: 800mAh
– gwint: 510/eGo
– wymiar 15x15x108.5mm