Innokin iTaste VV v4.0 – prosta bateria wysokiej jakości

iTaste VV v4.0 to kolejna odsłona prostej baterii od Innokin. Stylistycznie nawiązuje do swojego poprzednika wersji v3.0, korpus to długi prostopadłościan z zaokrągleniami na rantach. Odróżnia to akurat tą baterię z pośród całej masy innych prostych baterii o kształcie walca.

Urządzenie posiada akumulator litowo – jonowy o pojemności 1000 mAh, wystarczy to zatem na długie godziny wapowania bez konieczności ładowania. Port microUSB znajdujący się u podstawy urządzenia służy do podłączenia ładowarki, baterię można jednocześnie używać i ładować. Jest to wygodne rozwiązanie zważywszy jeśli pracuje się przy laptopie. Ostatnio nawet rozmawiając ze znajomymi padło takie stwierdzenie, że praca przy komputerze ma jedną zaletę, zawsze ma się naładowany telefon. Ja dodałbym do tego zawsze naładowany e – papieros.

Urządzenie oprócz wyróżniającego wyglądu oferuje nam regulację napięcia w zakresie od 3,0 V do 6,0 V ze skokiem 0,1 V i regulację mocy w zakresie od 6,0 W do 15,0 W ze skokiem co 0,5 W. Gwint 510/eGo umożliwi nam zamontowanie praktycznie każdego dostępnego na rynku parownika. Więc nic tylko przykręcać i wapować.

iTaste VV v4.0 dostajemy w ładnym pudełku, razem z kablem microUSB i instrukcją obsługi. Jakość wykonania samego urządzenia wzorowa, jak we wszystkich produktach Innokin.

Dane techniczne:

  • regulacja napięcia: od 3,0 V do 6,0 V (skok 0,1 V)
  • regulacja mocy: od 6,0 W do 15,0 W (skok 0,5 W)
  • bateria: 1000 mAh (litowo – jonowa)
  • gwint: 510/eGo