Inokin Endura T22 Starter Kit

Endura T22 to wykonany w wysokiej jakości zestaw stworzony dla początkujących waperów, ale również dla osób, które poszukują małego i kompaktowego zestawu o bardzo dobrej wydajności.

Screenshot_3 Screenshot_4

Ergonomiczna obudowa poprawia chwyt i pewność użytkowania. Wbudowany akumulator o pojemności 2000 mAh dostarczy nam ciągłość pracy przez cały dzień. W urządzeniu nie brakło portu ładowania microUSB, które pozwoli w krótkim czasie naładować akumulator prądem 1A.

Zasilanie jest bardzo proste w obsłudze – wszelkie regulacje dokonuje się przyciskiem fire, wokół którego zainstalowana została dioda powiadamiająca 3 kolorami ( zielony / żółty / czerwony )o pracy oraz zmianach zachodzących w urządzeniu.

Maksymalna moc wyjściowa 14 W jest regulowana przyciskiem fire – a potencjał ten w połączeniu z grzałkami o oporności 1.5 oHm świetnie sprawdzają się w codziennym użytkowaniu.

Screenshot_5

Dołączony do zestawu parownik Prism T22 wraz z wysokiej jakości grzałkami świetnie oddaje smak oraz dostarczy sporą chmurkę.  Jego pojemność to aż 4.5 ml co zapewni długi czas użytkowania bez konieczności ciągłego napełniania. Jego średnica to 22mm – dzięki czemu idealnie komponuje się z zestawem.

Specyfikacja techniczna :

Zasilanie:

– Wbudowany akumulator o pojemności 2000 mAh

– Wykonany w wysokiej jakości komponentów

– Ergonomiczna konstrukcja

– 14 W regulowanej mocy

– 3 kolory podświetlenia przycisku

– Wbudowany port szybkiego ładowania o natężeniu 1A

– Standardowy gwint 510

Parownik:

– Średnica 22mm

– Pojemność 4.5 ml

– Prosta konstrukcja

– Świetny smak z grzałek fabrycznych

Zestaw zawiera :

– Zasilanie Enura T22

– Parownik Prism T22

– Dodatkową grzałkę

– Instrukcję użytkowania

– Kabel USB

Dostępny w kolorach :

– Czarny

– Srebrny

– Błękitny